2013. november 30., szombat

Joon

....Joonnal  már több, mint 3 éve vagyunk együtt. Ez az egész egy középiskolás hülyeségből lett. Elmentünk az osztállyal az utolsó kirándulásra amit még együtt tölthettünk és az utolsó éjszakán a tanárok engedték, hogy tovább fent maradjunk. Így hát én és pár barátnőm átmentünk Joonék szobájába. Úgy éjfél körül Joon kitalálta, hogy üvegezzünk. Mindenki benne volt és hát a játék végén már elég durva kérések voltak. Nekem le kellett vennem Joon felsőjét aztán csókoljam végig a testét. Nem ellenkeztem mert már akkor is jó teste volt és nagyon jó pasi volt. Aztán a szalagtűzőn együtt táncoltunk. Ekkor volt egy elég fura kis dolog. Tánc közben elszakadt a melltartóm pántja.... Joonnal elkezdtünk halkan nevetni. Azután egyre többet találkoztunk az érettségi miatt. Együtt tanultunk és hát pár hét múlva össze is jöttünk. Együtt mentünk egyetemre ahova fel is vettek mindkettőnket. Kevés szabad időnk volt mert én nagyon sokat tanultam, Joon pedig az egyetem mellett balettozott. Így egyáltalán nem untunk egymásra. Ezért is bírja ilyen jól a kapcsolatunk. Nagyon boldogok vagyunk de mostanában elég sokat féltékenykedek. Ami ez az én részemről tök érthető. Ugyebár Joonnak most készült az új filmje ami 19es korhatárt kapott. Amikor megláttam az előzetest ledöbbentem. Az a pár perces videó nagyon lesokkolt. Nem akartam számon kérni, hogy mi ez az egész meg ilyesmi mert a végén csak veszekedés lett volna. Így hát hagytam a fenébe. Egy nap a 4. évfordulónk volt. Joon szokásosan hazajött a próbáról.

-Kicsim megjöttem! –kiáltotta amikor belépett a házba.
-A konyhába vagyok. –mondtam mielőtt megkérdezné, hogy hol vagyok. Bejött a konyhába majd mögém állt. Az egyik kezét a derekamra tette.
-Szia! –suttogta a fülembe. Nem fordultam meg mert a vacsorát csináltam.
-Szia. –sóhajtottam. Elzártam a gáztűhelyt majd megfordultam. Nagyon meglepődtem. Joon egy macit és egy csokor rózsát tartott a kezében. –Joon.... Mi ez?
-Ma van a 4. évfordulónk. –mondta. –De látom elfelejtetted....
-Mi? Dehogy.... Nem felejtettem el. –mondtam majd megfogtam a kezét és behúztam a szobába. A hálót romantikussá varázsoltam amíg szerelmem oda volt próbán. Rózsaszirmot szórtam a parkettára és gyertyákat helyeztem el néhány ponton. Az ágy melletti éjjeli szerkényen egy üveg pezsgő és 2 pohár volt.
-Úr isten Soa.... –mondta Joon.
-Nem tetszik? –kérdeztem.

-Ez nagyon szép. Még soha egyetlen nőtől sem kaptam ilyet. –mondta. –Igaz te vagy egyetlen nő egy jó ideje.
-Beleteszem egy vázába a rózsákat. –mondtam majd elvettem tőle a rózsa csokrot. Joon letette a nappaliba a macit én pedig a nappaliba tettem a vázát a kávézó asztalra.
-Soa.... Ha már olyan gyönyörű a hálószoba.... –mondta miközben végig nézett rajtam. Hirtelen magához húzott és elkezdte csókolni ajkaimat.
-Mi van a szobával? –kérdeztem mosolyogva.
-Bemehetnénk és egy kicsit ünnepelhetnénk. –mosolygott ő is.
-Nem bírsz magaddal? –kérdeztem mosolyogva.
-Nem. Már nagyon kényelmetlen a nadrág. –mondta majd újra megcsókolt. Bementünk a szobába majd elkezdtük egymást vetkőztetni. Joon levette a köntösömet majd levettem a felsőjét. Én csak egy fehérneműben voltam. Az ágyra löktem Joont majd rámásztam. Ajkainak estem majd haladtam lejjebb a nyakára itt egy kicsit megszívtam. Tovább haladtam a kulcscsontjára aztán a testére. Kigomboltam a nadrágját majd lehámoztam róla. Megfordultunk majd Joon egy kicsit felemelt és kikapcsolta a melltartómat majd a szoba egyik sarkába dobta. Játszani kezdett melleimmel. Egy cseppet sem akart fájdalmat okozni nekem így lágyan tartotta kezeiben keblemet. Aztán ajkaimat vette célba. Harapdálni kezdte majd csókolgatni.
-Joon.... –dünnyögtem.

-Kívánlak! –mondta majd férfiasságát nemi szervemhez nyomta. Halkan felnyögtem majd megfordultunk. Végigcsókoltam Joon testét. Lehúztam férfiasságáról a boxert és ilyen merevnek a 4 év alatt még sose láttam. Joon merevsége köré fontam ujjaimat majd lassan fel majd lehúztam a puha bőrt majd egyre gyorsabban. Egy idő után megálltam majd a teljes merevséget a számba vettem. Mozgatni kezdtem a fejem. Joon hangosakat nyögött majd hirtelen leállított. Leszedte rólam a bugyimat majd szét nyitotta a lábamat. Nem tudtam mire vélni. Ilyet még sose csinált. Egyszer csak megéreztem nyelvét a hüvelyemben. A fejemet a párnába nyomta majd elkezdtem nyögni. Pár perc múlva a kezemmel belemarkoltam a takaróba. Nem bírtam tovább. Joon néha fel-felpillantott rám. Pár másodperccel később abbahagyta majd belém hatolt ágaskodó péniszével. Felnyögtünk amikor megéreztük egymást. Joon még jobban belém tolta férfiasságát így már teljes mértékben bennem volt. Elkezdett nyomni. A lábamat Joon derekára csavartam így közelebb húztam magamhoz. Magamhoz öleltem majd elkezdtem harapdálni a nyakát.
-Még! Erősebben!.... –nyögtem. Joon erősebbeket kezdett nyomni. Az első annyira jó volt, hogy felsikoltottam.
-Így megfelel? –kérdezte mosolyogva.

-Tö.... tökéletes.... –mondtam halkan. Éreztem, hogy nem sok kell a gyönyörig. A hátam megfeszült majd elért a gyönyör. Éreztem, hogy Joon magja szétárad bennem. A mellkasomra feküdt. Pár perc kellett ahhoz, hogy minden visszatérjen a normális kerékvágásba. Joon kivette belőlem büszkeségét majd mellém feküdt és betakart. Hozzá bújtam majd a takarót letoltam a hasaaljáig. Elkezdtem simogatni a testét majd bökdösni a kockáit.
-Tetszik? –kérdezte mosolyogva.
-Nem tudok betelni velük. Meg persze azzal sem aki ilyen tökéletesre faragta a testét. –mosolyogtam majd rámásztam.
-Tényleg nem tudsz betelni velem? –kérdezte vigyorogva.
-Tényleg. –mosolyogtam.
-Nos.... akkor van egy ötletem, hogy tudnék ezen segíteni. –mondta.
-Mégis hogy? –kérdeztem incselkedve. Joon egy kicsit megemelt majd visszahelyezte belém még mindig vagy már megint merev férfiasságát.


-Egy 2. menettel. Persze ha benne vagy. –mondta.
-Te már bennem vagy. –vigyorogtam majd megcsókoltam. Mivel volt még időnk és erőnk is meg lett a 2. menet is. Amikor végeztünk Joon mellkasára dőltem majd puszilgatni kezdtem mellizmát és testét.
-Hmm.... –sóhajtott.
-Jó voltál Joon. Egyébként használtál óvszert? –kérdeztem.
-Nem. Miért? Baj? –kérdezte.
-Hát nem tudom nekem mindegy. Ha nem hagysz el akkor lehet gyerek de ha nem leszel velem akkor én nem fogom e.... –mondtam de Joon megcsókolt.
-Veled leszek. –mondta mosolyogva.
-Szeretlek! –mondtam majd megcsókoltam.
-Szeretlek! –mondta.
-Én már nagyon fáradt vagyok. –mondtam.
-Én is. Aludjunk? –kérdezte.
-Aha. –mondtam. Amint kimondtam a mondatomat Joon magához ölelt és simogatni kezdte a hátamat majd hamar elnyomott az álom. Csodálatosan érzem magam Joon közelében....

C.A.P

....A TeeN ToP tánctanára voltam. A srácokkal nagyon sok időt töltünk együtt a debütálásuk óta. Boldog vagyok, hogy velük dolgozhatok együtt mert tényleg az egész banda kis bolond. C.A.P a vezető nagyon rendes velem is és a banda tagokkal is. Egy nap amikor a Rocking táncát tanítottam Rickynek és L. Joenak, C.A.P folyton nézett. Ezt nem tudom most annyira hova tenni mert lehet, hogy csak a táncot figyelte vagy engem nézett. De a szívem jobban szeretné ha az utolsó választás lenne. Nagyon aranyos srác C.A.P, jó fej és még hozzá megértő is. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé de ennek nem szabad megtörténnie mert ha kiderül akkor megutál C.A.P és még ki is rúgnak a munkahelyemről. Ezt az állást pedig nem akarom elveszíteni. Aztán próba után a srácok elmentek. Bementem az öltözőbe és én is átöltöztem. Amikor kimentem a kijárati ajtón C.A.P-pel találkoztam.
-Hát te? Nem kellene már otthon lenned? –kérdeztem.
-Nem. A srácoknak megmondtam, hogy van egy kis dolgom. –mondta.


-Ohh értelek. Akkor én nem is tartalak fel. Majd holnap találkozunk. Szia. –mondtam majd indulni készültem de C.A.P megfogta a kezemet.
-Nekem veled van dolgom. –mondta.
-H-hogy tessék? –kérdeztem meglepődve. –Nem tudsz valamit a táncból?
-Mindent tudok. Csak beszélni akarok veled. Muszáj lenne. –mondta.
-Jó akkor mondd. –mondtam.
-Kevésbé olyan helyen ahol mindenki fülel, hogy mit mondok neked. –mondta.
-Jó akkor menjünk hozzám. –mondtam.
-Jó. –mondta. Elindultunk hozzám. C.A.P egész úton meg sem szólalt. Így nagyon megijeszt engem. Még sose láttam ilyen gondterheltnek. Amikor haza értünk lepakoltam majd csináltam egy-egy pohár teát. Leültünk a nappaliba. Aztán vártam, hogy ő kezdje el a mondandóját. De nem mondott semmit. Úgy tűnik nekem kell kihúznom belőle mit is akart mondani. De, hogyan kérdezzek rá? Fogalmam sincs....
-Mit is akartál mondani nekem? Vagyis miért akarsz velem annyira beszélni? –kérdeztem.


-Figyelj Soa! –kezdte majd letette a bögrét a kávézó asztalra.
-Figyelek. –mondtam.
-Én szerelmes vagyok egy csajba. –mondta. Ekkor letettem a poharat a kávézó asztalra és próbáltam arra koncentrálni, hogy ne bőgjem el magam. Szeretem C.A.P-et erre fel ő elmondja nekem, hogy szerelmes egy csajba. Szuper....! –Nagyon rendes csaj. Megértő és mindig segít nekem mindenben. Nagyon közel áll hozzám.
-Jó elmondanád végre a csaj nevét? –kérdeztem már egy kicsit idegesen.
-Miért vagy most ilyen? –kérdezte.
-A kérdésem vá.... –kezdtem.
-Te vagy az, Soa. –vágott bele a mondatomba.

-Hogy tessék? Én? –kérdeztem meglepődve.
-Igen Soa.... Szeretlek! –mondta. Egy ideig csak meglepődve néztem majd hirtelen odahajoltam hozzá és hosszan megcsókoltam. C.A.P hátára feküdt a nagy kanapén majd magára húzott.
-Azt hittem már másik csajt szeretsz! –mondtam mosolyogva.
-Te is....? –kérdezte.
-Igen C.A.P szeretlek! –mondtam majd megcsókoltam. Egy kicsit feljebb csúsztam, hogy sokkal jobban odaférjek C.A.P ajkaihoz. Hevesen csókolni kezdtem azokat. A jobb combom C.A.P férfiasságához simult. Amikor egy kicsit megmozdult alattam erősen combomhoz nyomta ágyékát. Ekkor halkan felnyögtünk. Levettem a felsőjét majd ő is az enyémet. Már csatoltam kifelé az övét amikor C.A.P úgy mozdult meg, hogy mindketten leestünk a kanapéról. Én szerencsére megúsztam de az alattam fekvő helyes fiatalember nagyon beverte a fejét.

-Baszki.... –dünnyögte.
-Jól vagy? –kérdeztem.
-Egy kicsit bevertem a fejem de minden rendben van. Ne is foglalkozz vele. –mondta majd megcsókolt. Odahajoltam a fejéhez majd adtam egy hosszú puszit a bevert területre.
-Így már jobb? –kérdeztem mosolyogva.
-Sokkal. –sóhajtott. Kicsatoltam az övét majd lehúztam róla a nadrágot. Megfordultunk majd ő is levette a nadrágomat. Aztán felálltunk és elindultunk a lépcső felé. Közben C.A.P kikapcsolta a melltartómat majd a lépcsőnél eldobta. Felmentünk a szobámba majd lefeküdtem az ágyra. C.A.P rám mászott majd elkezdett csókolni a köldökömtől a nyakamig. Időközben meg-megidőzve néhány helyen. Melleimet külön figyelemben részesítette. Amíg C.A.P a testemen kalandozott én hol hajtincseivel, hol összekulcsolt ujjainkkal játszadoztam. Végül visszatért ajkaimhoz. Egy kicsit beleharaptam alsó ajkába. C.A.P újra végigcsókolta a testemet majd lehúzta rólam a bugyit. Egy időre elment majd amikor visszatért hozzám már nem volt rajta boxer és egy óvszert nyomott a kezembe. Kibontottam majd óvatosan felhúztam C.A.P merevségére. Aztán visszafeküdtem az ágyra. Semmi felkészítés nélkül C.A.P belém hatolt. Nyomott egy nagyot majd mindketten felnyögtünk. Megfordultunk majd elkezdtem őrjítően lassan előre-hátra mozogni. C.A.P egyre többet nyögött. Lehet csak azért mert nagyon kínoztam ezzel a lassúsággal vagy mert nagyon is élvezte. De szerintem az utóbbi. C.A.P nyakához hajoltam majd erősen megszívtam a puha bőrt. Utána gondolkodtam el, hogy ez holnap tuti megfog látszódni. De mindegy.... Aztán újra megfordultunk. C.A.P nagyon elemében volt az egész napos táncpróba ellenére is. Erősen nyomott ami tökéletes volt. Már mindketten izzadni kezdtünk. C.A.P lenézett már elmosolyodott. Végighúzta izzadt testemen a kezét majd elkezdett körözni ujjaival a csiklómon. Hirtelen magamhoz öleltem és az izgalomtól karmolászni kezdtem a hátát közben halkan a fülébe nyögtem.


-Ez az C.A.P.... Ah Ah Ah.... –nyögtem.
-Nem bírom tovább.... –lihegte majd el is élvezett. Ezt követően én is elértem a gyönyör kapuját. C.A.P kivette belőlem büszkeségét majd fáradtan dőlt mellém.
-Kurva jó voltál.... Ezt még átakarom élni újra, újra, újra és újra. Ameddig csak lehet. –mondtam majd megcsókoltam.
-Soha sem gondoltam volna, hogy ilyen jó a tánc tanár az ágyban. Az tény, hogy rohadt jól táncolsz de ezt nem gondoltam volna. –mondta majd adott egy hosszú puszit homlokomra.
-Egyébként mióta is vagy belém szerelmes? –kérdeztem.
-Hát tudod 2 hónapja amikor próbánk előtt egyedül táncoltál a tánc teremben a Hyuna-Ice Cream számára. Akkor szerettem beléd. –mondta.


-Ez most komoly? Te láttál akkor táncolni? –kérdeztem ledöbbenve.
-Nem csak én láttalak. –mondta mosolyogva.
-Hanem még ki? –kérdeztem.
-Ricky és ChangJo meg L. Joe. –mondta.
-Szuper! És? Mi a véleményed arról a tánc stílusomról? –kérdeztem mosolyogva miközben odabújtam hozzá.
-Táncolhatnál többször is úgy. –mosolygott.
-Miért is? –kérdeztem incselkedve.
-Azért mert a lenti kis embert nagyon beindítottad. Komolyan mondom felizgultam rád ahogy táncoltál. –mondta mosolyogva.
-Jó majd táncolok neked valamikor. Külön neked. –mosolyogtam.
-Komolyan? –kérdezte.

-Aha. Majd valamikor. Ha hamarabb jössz próbára. –mondtam.
-Jó. Akkor mindig hamarabb megyek. –vigyorgott.
-Csak szeretnéd. –mosolyogtam. –Szóval felizgattalak a táncommal. Örülök neki.
-Ejj te! Az őrületbe kergetsz. –mondta majd megcsókolt.
-Aludjunk mert holnap próbára kell mennünk. –mondtam.
-Igen is tanár néni. –vigyorgott. Megcsókoltam majd a fejemet a mellkasára tettem. Egy kicsit simogattam a testét majd elnyomott az álom. Másnap elmentünk próbára. C.A.P-nek nagyon látszott a nyakán, hogy este kiszívtam. Próbán amikor a többiek nem figyeltek mindig megfogta a fenekemet vagy odajött hozzám átölelt vagy megpuszilt. Így telt minden nap a próbákkal együtt....