2013. december 25., szerda

Nichkhun

Eléggé mini munka ruhám
Ha mondhatom úgy nekem nagyon bejött az élet. Egy nagyon híres vállalatnál dolgozom. Gondolom most mindenki azt hiszi, hogy én vagyok az igazgató nője. Hát nem.... Én csak az igazgató asszisztense vagyok. Mindig bent kell lennem csak mert az igazgatónak túlórázni van kedve. Ezen a pénteki napon is így volt. Én nagyon babonás vagyok és miért is ne ez a pénteki nap 13-ára esett. Ez a nap teljesen megváltoztattam az életemet. Reggel a szokásosan fél 6kor keltem. Lezuhanyoztam, felöltöztem a ruhámba ami egy eléggé rövid, fekete szoknya volt, egy fehér blúz amiből teljesen kilátszottak telt kebleim és egy fekete platformos cipő. Megcsináltam a reggelimet és a megszokott reggeli kávé adagomat. Végül fogat mostam, hajat csináltam és sminkeltem. Aztán elindultam a munkahelyemre. 
A cipőm

A munkatársaim azt hiszik kavarok az igazgatóval. Csak mert sokszor kapok fizetés emelést és sokáig maradunk bent. Folyton kibeszéltek de nagy nehezen elviselem. Azért nem hagytam már ott a munkámat mert jó a fizetésem. 10 perc alatt oda is értem a munka helyemre. Amint odaértem egyből a recepcióhoz mentem. Bejelentkeztem és felvettem a papírokat vagyis a mai munkámat.
-Szia Soa! –üdvözölt Taecyeon a recepciós pult mögül.
-Szia Taecyeon! –mosolyogtam.


-Jól kitetted formás kebleidet. –igazította meg nyakkendőjét.
-Minden nap így volt. Meg szerintem kicsi a felső.... –mondtam.
-Hát persze.... Egyébként nagyon khm.... szépek. –mosolygott.
-Ennyi lesz a mai munkám? –akadtam ki mikor megláttam 2 köteg 100-200 oldalas kötegeket.
-Igen. Mai is későn mész haza. Meg ahogy láttam társaságod is lesz. Apropó társaság az igazgató hívat. –kacsintott.
-Hülye.... –mondta majd elvettem a lapokat. Elindultam az irodám felé. Útközben nekem jött egy srác. Szuper! Kiszóródott a kezemből az összes lap. Semmi baj összeszedtem. Lepakoltam majd bementem az igazgatói irodába.
-Késett! –mondta szigorúan. –De üljön le!
-Mi? Időben itt voltam. –mondtam.
-De már 7 órakor itt kellett volna lennie. Most pedig 8 óra van! –mondta.


-Nekem nem mondta senki, hogy korábban kell jönni. –vágtam vissza.
-Hát persze.... –sóhajtott majd végre felnézett a papír munkáiból. Hirtelen zavarba jött.
-Ha csak azért hívott be, hogy most elkezdjen baszogatni a késésem miatt akkor már megyek is. –mondtam idegesen majd felálltam és menni készültem.
-Kérem várjon....! –szólt utánam.
-Mi az? –kérdeztem.
-Ma sokáig leszünk bent ugye tudja? –kérdezte.
-Vettem észre a papír munkámból. –mondtam majd távozni készültem de nekem jött ugyan az a srác aki miatt kiszóródott a kezemből a papír.
-Figyeljen már jobban! Nem a melleit kell mutogatni hanem az eszét.... –mondta.
-MinJun abba hagynád? –kérdezte az igazgató.
-Omo.... mióta véded ennyire? Csak nem megfektetted? Azt hittem jobb ízlésed van! –mondta.
-Na ide figyeljen! Nem tudom kinek hiszi magát de engem rohadtul fel basz az, hogy csak úgy ítélkezik felettem. Ki maga? –vágtam a fejéhez majd idegesen kimentem és erősen becsaptam magam mögött az ajtót. Nyugisan mentem az irodámba ahol eltöltöttem az egész napomat.
-Soa.... kész vagy? –kérdezte Min.
-Még nem.... –sóhajtottam fáradtan.
-Mi megyünk haza. Jó munkát! –mondta.
-Okés. Menjetek csak! Sziasztok! –mondtam majd magamra hagytak. Fél óra múlva kész lettem. Elindultam az igazgatóhoz, hogy odaadjam neki a papírokat. Bekopogtam majd meghallottam az igazgató aranyosan csengő hangját.

-Gyere! –benyitottam majd bementem.
-Meghoztam a papírokat. –tettem le az asztalára. Egyszerre néztünk az órára este 11-et mutatott. Szuper!
-Mára végzett is? –kérdezte.
-Még nem. Pár lapot még alá kell írnom és el kell küldenem a gépen majd csak utána végzek. –mondtam.
-Hozna nekem egy pohár kávét? –kérdezte.
-Persze igazgató úr! –mosolyogtam majd indulni készültem de a kezem után nyúlt.
-Csak Nichkhun. –mosolygott. Odalépett hozzám majd megsimogatta az arcomat. –Tudod.... nagyon szép, okos és csinos kis asszisztens vagy.
-Köszönöm igazga.... Nichkhun. –mosolyogtam.
-Sajnálom a délelőtti kis incidenst! Nem akartam csak a barátom tudod.... elég egy fura srác. –mondta.
-Semmi baj. Már hozzá szoktam. –mondtam. Nichkhun keze a derekamra tévedt majd közelebb húzott magához.
-Nagyon jól áll neked ez a ruha. –mért végig.


-Köszönöm. Csak ez a szoknya annyira rövid, hogy folyton felcsúszik, a blúzból majdnem kiesik a mellem.... –panaszkodtam.
-Css.... Ez így tökéletes. –tette mutató ujját ajkaimra. Odahajolt hozzám majd megcsókolt. Egy kicsit elhúzódott tőlem és megnyalta ajkait. Erre én átkaroltam a nyakát és egy újabb csókba húztam vissza. Csókunkba mosolygott majd keze derekamról fenekemre tévedt. Lesepert mindent az asztaláról majd felültetett rá. Kigombolta felsőmet majd a szoknyámat feljebb húzta. Lehúzta a bugyimat majd simogatni kezdte csiklómat.
-Ssszz.... Nichkhun.... Ah.... heezzz...... tö.... töké.... tökéletes.... –lihegtem az izgalomtól. Kigomboltam Nichkhun ingét majd levettem és csókolgatni kezdtem izmos felkarját, kulcscsontját, nyakát és ajkait.
-Érezni akarlak! –súgta a fülembe.
-Gyerünk! –csatoltam ki az övét. Kigomboltam nadrágját majd benyúltam boxerébe. –Menjünk a kanapéhoz. Kényelmesebb lesz!
-Jó.... –sóhajtotta. Leszálltam az asztalról majd elindultunk a kanapé felé. Nichkhun lefeküdt én pedig levettem róla a nadrágot. Lehúztam a boxerét majd simogatni kezdtem férfiasságát. Hangosan felnyögött majd levette a blúzomat és lerángatta a szoknyámat. Ekkor már alatta feküdtem. –Tökéletes tested van.
-Azért te se mondhatod, hogy nem vagy sokat az edző teremben. –mosolyogtam miközben végigsimogattam a testét.
-Nem is tagadtam le! –vigyorgott.
-Ahh.... inkább csókolja meg! –húztam le. De mielőtt még megcsókolt volna semmi előkészítés nélkül belém hatolt. Felnyögtem majd megcsókoltam. –Utállak!
-Én meg kívánlak! –nyögte. Elkezdett nyomni egyre erősebben és erősebben. A végén már nem nyögtem hanem sikítottam az élvezettől. Végre Nichkhun elérte a G-pontomat. Annyira jól esett, hogy se nyögni, se sikítani nem tudtam.

-Ez.... ahhh.... pont.... ahh.... –lihegtem, mint valami kutya.
-Tudom.... a G-pontod! –vigyorgott.
-Honnan tudod? –kérdeztem.
-A reakciód.... mindent elárult. –csókolt meg.
-Kis szemét.... –ütöttem meg gyengéden a mellkasát. Nichkhun egyre erősebben kezdte el nyomni a G-pontomat. A lábammal körbe fontam a derekát majd közelebb húztam magamhoz. Rámosolyogtam majd egy kicsit nyakába haraptam majd erősen megszívtam. Nichkhun válasza csak az volt, hogy szintén erősen megszívta a nyakamat. Ezek után heves csókolózásba kezdtünk. Végül elkezdtünk egyszerre nyögni. Pár perc múlva megéreztem ahogy Nichkhun forró nedve szét áramlik bennem. Mellkasomra feküdt majd csókolgatni kezdte melleimet én pedig haj tincseivel játszadoztam.
-Neked jó volt? –kérdezte.

-Csodálatos volt. –mosolyogtam.
-Melyik munka társaddal feküdtél le eddig? –kérdezte kíváncsian.
-Hát.... eddig csak Min próbált ágyba vinni de nemet mondtam neki. –mondtam.
-Ohh szóval én vagyok az első? –kérdezte mosolyogva.
-Igen. –mosolyogtam majd megcsókoltam.
-Tetszel nekem! –jelentette ki miután elváltak ajkaink.
-Te is nekem.... –mosolyogtam. Felöltöztünk majd hazaindultunk vagyis hozzám mentünk. Együtt lezuhanyoztunk majd ágyba bújtunk.
-Legközelebb majd ágyban csináljuk. –vigyorgott Nichkhun.
-Miért? Szerinted lesz legközelebb? –kérdeztem miközben hozzá bújtam.
-Remélem, hogy igen. –kezdte el simogatni a hátamat. –Miért, nem lesz?
-De lesz.... –bökdöstem tökéletesen kidolgozott testét.
-Mikor? –kérdezte.
-Amikor szeretnéd. –adtam egy puszit mellizmára.
-Akkor majd munka előtt. –sóhajtott. A válaszom csak egy hosszú csók volt. 1 óra hosszáig még beszélgettünk majd mindkettőnket elnyomott az álom. Reggel felkeltem majd reggelit csináltam. Nichkhun már kora reggel nem bírt magával. Megkajáltunk majd elpakoltunk és gyorsan beiktattunk egy szenvedélyes kis huncutkodást. Aztán elindultunk a munka helyre. Mindenki furán nézett ránk de nem érdekelt. Csak egymással foglalkoztunk. Most már imádom a péntek 13át!

2013. november 30., szombat

Joon

....Joonnal  már több, mint 3 éve vagyunk együtt. Ez az egész egy középiskolás hülyeségből lett. Elmentünk az osztállyal az utolsó kirándulásra amit még együtt tölthettünk és az utolsó éjszakán a tanárok engedték, hogy tovább fent maradjunk. Így hát én és pár barátnőm átmentünk Joonék szobájába. Úgy éjfél körül Joon kitalálta, hogy üvegezzünk. Mindenki benne volt és hát a játék végén már elég durva kérések voltak. Nekem le kellett vennem Joon felsőjét aztán csókoljam végig a testét. Nem ellenkeztem mert már akkor is jó teste volt és nagyon jó pasi volt. Aztán a szalagtűzőn együtt táncoltunk. Ekkor volt egy elég fura kis dolog. Tánc közben elszakadt a melltartóm pántja.... Joonnal elkezdtünk halkan nevetni. Azután egyre többet találkoztunk az érettségi miatt. Együtt tanultunk és hát pár hét múlva össze is jöttünk. Együtt mentünk egyetemre ahova fel is vettek mindkettőnket. Kevés szabad időnk volt mert én nagyon sokat tanultam, Joon pedig az egyetem mellett balettozott. Így egyáltalán nem untunk egymásra. Ezért is bírja ilyen jól a kapcsolatunk. Nagyon boldogok vagyunk de mostanában elég sokat féltékenykedek. Ami ez az én részemről tök érthető. Ugyebár Joonnak most készült az új filmje ami 19es korhatárt kapott. Amikor megláttam az előzetest ledöbbentem. Az a pár perces videó nagyon lesokkolt. Nem akartam számon kérni, hogy mi ez az egész meg ilyesmi mert a végén csak veszekedés lett volna. Így hát hagytam a fenébe. Egy nap a 4. évfordulónk volt. Joon szokásosan hazajött a próbáról.

-Kicsim megjöttem! –kiáltotta amikor belépett a házba.
-A konyhába vagyok. –mondtam mielőtt megkérdezné, hogy hol vagyok. Bejött a konyhába majd mögém állt. Az egyik kezét a derekamra tette.
-Szia! –suttogta a fülembe. Nem fordultam meg mert a vacsorát csináltam.
-Szia. –sóhajtottam. Elzártam a gáztűhelyt majd megfordultam. Nagyon meglepődtem. Joon egy macit és egy csokor rózsát tartott a kezében. –Joon.... Mi ez?
-Ma van a 4. évfordulónk. –mondta. –De látom elfelejtetted....
-Mi? Dehogy.... Nem felejtettem el. –mondtam majd megfogtam a kezét és behúztam a szobába. A hálót romantikussá varázsoltam amíg szerelmem oda volt próbán. Rózsaszirmot szórtam a parkettára és gyertyákat helyeztem el néhány ponton. Az ágy melletti éjjeli szerkényen egy üveg pezsgő és 2 pohár volt.
-Úr isten Soa.... –mondta Joon.
-Nem tetszik? –kérdeztem.

-Ez nagyon szép. Még soha egyetlen nőtől sem kaptam ilyet. –mondta. –Igaz te vagy egyetlen nő egy jó ideje.
-Beleteszem egy vázába a rózsákat. –mondtam majd elvettem tőle a rózsa csokrot. Joon letette a nappaliba a macit én pedig a nappaliba tettem a vázát a kávézó asztalra.
-Soa.... Ha már olyan gyönyörű a hálószoba.... –mondta miközben végig nézett rajtam. Hirtelen magához húzott és elkezdte csókolni ajkaimat.
-Mi van a szobával? –kérdeztem mosolyogva.
-Bemehetnénk és egy kicsit ünnepelhetnénk. –mosolygott ő is.
-Nem bírsz magaddal? –kérdeztem mosolyogva.
-Nem. Már nagyon kényelmetlen a nadrág. –mondta majd újra megcsókolt. Bementünk a szobába majd elkezdtük egymást vetkőztetni. Joon levette a köntösömet majd levettem a felsőjét. Én csak egy fehérneműben voltam. Az ágyra löktem Joont majd rámásztam. Ajkainak estem majd haladtam lejjebb a nyakára itt egy kicsit megszívtam. Tovább haladtam a kulcscsontjára aztán a testére. Kigomboltam a nadrágját majd lehámoztam róla. Megfordultunk majd Joon egy kicsit felemelt és kikapcsolta a melltartómat majd a szoba egyik sarkába dobta. Játszani kezdett melleimmel. Egy cseppet sem akart fájdalmat okozni nekem így lágyan tartotta kezeiben keblemet. Aztán ajkaimat vette célba. Harapdálni kezdte majd csókolgatni.
-Joon.... –dünnyögtem.

-Kívánlak! –mondta majd férfiasságát nemi szervemhez nyomta. Halkan felnyögtem majd megfordultunk. Végigcsókoltam Joon testét. Lehúztam férfiasságáról a boxert és ilyen merevnek a 4 év alatt még sose láttam. Joon merevsége köré fontam ujjaimat majd lassan fel majd lehúztam a puha bőrt majd egyre gyorsabban. Egy idő után megálltam majd a teljes merevséget a számba vettem. Mozgatni kezdtem a fejem. Joon hangosakat nyögött majd hirtelen leállított. Leszedte rólam a bugyimat majd szét nyitotta a lábamat. Nem tudtam mire vélni. Ilyet még sose csinált. Egyszer csak megéreztem nyelvét a hüvelyemben. A fejemet a párnába nyomta majd elkezdtem nyögni. Pár perc múlva a kezemmel belemarkoltam a takaróba. Nem bírtam tovább. Joon néha fel-felpillantott rám. Pár másodperccel később abbahagyta majd belém hatolt ágaskodó péniszével. Felnyögtünk amikor megéreztük egymást. Joon még jobban belém tolta férfiasságát így már teljes mértékben bennem volt. Elkezdett nyomni. A lábamat Joon derekára csavartam így közelebb húztam magamhoz. Magamhoz öleltem majd elkezdtem harapdálni a nyakát.
-Még! Erősebben!.... –nyögtem. Joon erősebbeket kezdett nyomni. Az első annyira jó volt, hogy felsikoltottam.
-Így megfelel? –kérdezte mosolyogva.

-Tö.... tökéletes.... –mondtam halkan. Éreztem, hogy nem sok kell a gyönyörig. A hátam megfeszült majd elért a gyönyör. Éreztem, hogy Joon magja szétárad bennem. A mellkasomra feküdt. Pár perc kellett ahhoz, hogy minden visszatérjen a normális kerékvágásba. Joon kivette belőlem büszkeségét majd mellém feküdt és betakart. Hozzá bújtam majd a takarót letoltam a hasaaljáig. Elkezdtem simogatni a testét majd bökdösni a kockáit.
-Tetszik? –kérdezte mosolyogva.
-Nem tudok betelni velük. Meg persze azzal sem aki ilyen tökéletesre faragta a testét. –mosolyogtam majd rámásztam.
-Tényleg nem tudsz betelni velem? –kérdezte vigyorogva.
-Tényleg. –mosolyogtam.
-Nos.... akkor van egy ötletem, hogy tudnék ezen segíteni. –mondta.
-Mégis hogy? –kérdeztem incselkedve. Joon egy kicsit megemelt majd visszahelyezte belém még mindig vagy már megint merev férfiasságát.


-Egy 2. menettel. Persze ha benne vagy. –mondta.
-Te már bennem vagy. –vigyorogtam majd megcsókoltam. Mivel volt még időnk és erőnk is meg lett a 2. menet is. Amikor végeztünk Joon mellkasára dőltem majd puszilgatni kezdtem mellizmát és testét.
-Hmm.... –sóhajtott.
-Jó voltál Joon. Egyébként használtál óvszert? –kérdeztem.
-Nem. Miért? Baj? –kérdezte.
-Hát nem tudom nekem mindegy. Ha nem hagysz el akkor lehet gyerek de ha nem leszel velem akkor én nem fogom e.... –mondtam de Joon megcsókolt.
-Veled leszek. –mondta mosolyogva.
-Szeretlek! –mondtam majd megcsókoltam.
-Szeretlek! –mondta.
-Én már nagyon fáradt vagyok. –mondtam.
-Én is. Aludjunk? –kérdezte.
-Aha. –mondtam. Amint kimondtam a mondatomat Joon magához ölelt és simogatni kezdte a hátamat majd hamar elnyomott az álom. Csodálatosan érzem magam Joon közelében....

C.A.P

....A TeeN ToP tánctanára voltam. A srácokkal nagyon sok időt töltünk együtt a debütálásuk óta. Boldog vagyok, hogy velük dolgozhatok együtt mert tényleg az egész banda kis bolond. C.A.P a vezető nagyon rendes velem is és a banda tagokkal is. Egy nap amikor a Rocking táncát tanítottam Rickynek és L. Joenak, C.A.P folyton nézett. Ezt nem tudom most annyira hova tenni mert lehet, hogy csak a táncot figyelte vagy engem nézett. De a szívem jobban szeretné ha az utolsó választás lenne. Nagyon aranyos srác C.A.P, jó fej és még hozzá megértő is. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé de ennek nem szabad megtörténnie mert ha kiderül akkor megutál C.A.P és még ki is rúgnak a munkahelyemről. Ezt az állást pedig nem akarom elveszíteni. Aztán próba után a srácok elmentek. Bementem az öltözőbe és én is átöltöztem. Amikor kimentem a kijárati ajtón C.A.P-pel találkoztam.
-Hát te? Nem kellene már otthon lenned? –kérdeztem.
-Nem. A srácoknak megmondtam, hogy van egy kis dolgom. –mondta.


-Ohh értelek. Akkor én nem is tartalak fel. Majd holnap találkozunk. Szia. –mondtam majd indulni készültem de C.A.P megfogta a kezemet.
-Nekem veled van dolgom. –mondta.
-H-hogy tessék? –kérdeztem meglepődve. –Nem tudsz valamit a táncból?
-Mindent tudok. Csak beszélni akarok veled. Muszáj lenne. –mondta.
-Jó akkor mondd. –mondtam.
-Kevésbé olyan helyen ahol mindenki fülel, hogy mit mondok neked. –mondta.
-Jó akkor menjünk hozzám. –mondtam.
-Jó. –mondta. Elindultunk hozzám. C.A.P egész úton meg sem szólalt. Így nagyon megijeszt engem. Még sose láttam ilyen gondterheltnek. Amikor haza értünk lepakoltam majd csináltam egy-egy pohár teát. Leültünk a nappaliba. Aztán vártam, hogy ő kezdje el a mondandóját. De nem mondott semmit. Úgy tűnik nekem kell kihúznom belőle mit is akart mondani. De, hogyan kérdezzek rá? Fogalmam sincs....
-Mit is akartál mondani nekem? Vagyis miért akarsz velem annyira beszélni? –kérdeztem.


-Figyelj Soa! –kezdte majd letette a bögrét a kávézó asztalra.
-Figyelek. –mondtam.
-Én szerelmes vagyok egy csajba. –mondta. Ekkor letettem a poharat a kávézó asztalra és próbáltam arra koncentrálni, hogy ne bőgjem el magam. Szeretem C.A.P-et erre fel ő elmondja nekem, hogy szerelmes egy csajba. Szuper....! –Nagyon rendes csaj. Megértő és mindig segít nekem mindenben. Nagyon közel áll hozzám.
-Jó elmondanád végre a csaj nevét? –kérdeztem már egy kicsit idegesen.
-Miért vagy most ilyen? –kérdezte.
-A kérdésem vá.... –kezdtem.
-Te vagy az, Soa. –vágott bele a mondatomba.

-Hogy tessék? Én? –kérdeztem meglepődve.
-Igen Soa.... Szeretlek! –mondta. Egy ideig csak meglepődve néztem majd hirtelen odahajoltam hozzá és hosszan megcsókoltam. C.A.P hátára feküdt a nagy kanapén majd magára húzott.
-Azt hittem már másik csajt szeretsz! –mondtam mosolyogva.
-Te is....? –kérdezte.
-Igen C.A.P szeretlek! –mondtam majd megcsókoltam. Egy kicsit feljebb csúsztam, hogy sokkal jobban odaférjek C.A.P ajkaihoz. Hevesen csókolni kezdtem azokat. A jobb combom C.A.P férfiasságához simult. Amikor egy kicsit megmozdult alattam erősen combomhoz nyomta ágyékát. Ekkor halkan felnyögtünk. Levettem a felsőjét majd ő is az enyémet. Már csatoltam kifelé az övét amikor C.A.P úgy mozdult meg, hogy mindketten leestünk a kanapéról. Én szerencsére megúsztam de az alattam fekvő helyes fiatalember nagyon beverte a fejét.

-Baszki.... –dünnyögte.
-Jól vagy? –kérdeztem.
-Egy kicsit bevertem a fejem de minden rendben van. Ne is foglalkozz vele. –mondta majd megcsókolt. Odahajoltam a fejéhez majd adtam egy hosszú puszit a bevert területre.
-Így már jobb? –kérdeztem mosolyogva.
-Sokkal. –sóhajtott. Kicsatoltam az övét majd lehúztam róla a nadrágot. Megfordultunk majd ő is levette a nadrágomat. Aztán felálltunk és elindultunk a lépcső felé. Közben C.A.P kikapcsolta a melltartómat majd a lépcsőnél eldobta. Felmentünk a szobámba majd lefeküdtem az ágyra. C.A.P rám mászott majd elkezdett csókolni a köldökömtől a nyakamig. Időközben meg-megidőzve néhány helyen. Melleimet külön figyelemben részesítette. Amíg C.A.P a testemen kalandozott én hol hajtincseivel, hol összekulcsolt ujjainkkal játszadoztam. Végül visszatért ajkaimhoz. Egy kicsit beleharaptam alsó ajkába. C.A.P újra végigcsókolta a testemet majd lehúzta rólam a bugyit. Egy időre elment majd amikor visszatért hozzám már nem volt rajta boxer és egy óvszert nyomott a kezembe. Kibontottam majd óvatosan felhúztam C.A.P merevségére. Aztán visszafeküdtem az ágyra. Semmi felkészítés nélkül C.A.P belém hatolt. Nyomott egy nagyot majd mindketten felnyögtünk. Megfordultunk majd elkezdtem őrjítően lassan előre-hátra mozogni. C.A.P egyre többet nyögött. Lehet csak azért mert nagyon kínoztam ezzel a lassúsággal vagy mert nagyon is élvezte. De szerintem az utóbbi. C.A.P nyakához hajoltam majd erősen megszívtam a puha bőrt. Utána gondolkodtam el, hogy ez holnap tuti megfog látszódni. De mindegy.... Aztán újra megfordultunk. C.A.P nagyon elemében volt az egész napos táncpróba ellenére is. Erősen nyomott ami tökéletes volt. Már mindketten izzadni kezdtünk. C.A.P lenézett már elmosolyodott. Végighúzta izzadt testemen a kezét majd elkezdett körözni ujjaival a csiklómon. Hirtelen magamhoz öleltem és az izgalomtól karmolászni kezdtem a hátát közben halkan a fülébe nyögtem.


-Ez az C.A.P.... Ah Ah Ah.... –nyögtem.
-Nem bírom tovább.... –lihegte majd el is élvezett. Ezt követően én is elértem a gyönyör kapuját. C.A.P kivette belőlem büszkeségét majd fáradtan dőlt mellém.
-Kurva jó voltál.... Ezt még átakarom élni újra, újra, újra és újra. Ameddig csak lehet. –mondtam majd megcsókoltam.
-Soha sem gondoltam volna, hogy ilyen jó a tánc tanár az ágyban. Az tény, hogy rohadt jól táncolsz de ezt nem gondoltam volna. –mondta majd adott egy hosszú puszit homlokomra.
-Egyébként mióta is vagy belém szerelmes? –kérdeztem.
-Hát tudod 2 hónapja amikor próbánk előtt egyedül táncoltál a tánc teremben a Hyuna-Ice Cream számára. Akkor szerettem beléd. –mondta.


-Ez most komoly? Te láttál akkor táncolni? –kérdeztem ledöbbenve.
-Nem csak én láttalak. –mondta mosolyogva.
-Hanem még ki? –kérdeztem.
-Ricky és ChangJo meg L. Joe. –mondta.
-Szuper! És? Mi a véleményed arról a tánc stílusomról? –kérdeztem mosolyogva miközben odabújtam hozzá.
-Táncolhatnál többször is úgy. –mosolygott.
-Miért is? –kérdeztem incselkedve.
-Azért mert a lenti kis embert nagyon beindítottad. Komolyan mondom felizgultam rád ahogy táncoltál. –mondta mosolyogva.
-Jó majd táncolok neked valamikor. Külön neked. –mosolyogtam.
-Komolyan? –kérdezte.

-Aha. Majd valamikor. Ha hamarabb jössz próbára. –mondtam.
-Jó. Akkor mindig hamarabb megyek. –vigyorgott.
-Csak szeretnéd. –mosolyogtam. –Szóval felizgattalak a táncommal. Örülök neki.
-Ejj te! Az őrületbe kergetsz. –mondta majd megcsókolt.
-Aludjunk mert holnap próbára kell mennünk. –mondtam.
-Igen is tanár néni. –vigyorgott. Megcsókoltam majd a fejemet a mellkasára tettem. Egy kicsit simogattam a testét majd elnyomott az álom. Másnap elmentünk próbára. C.A.P-nek nagyon látszott a nyakán, hogy este kiszívtam. Próbán amikor a többiek nem figyeltek mindig megfogta a fenekemet vagy odajött hozzám átölelt vagy megpuszilt. Így telt minden nap a próbákkal együtt....

2013. augusztus 19., hétfő

MinJun

....Tél volt. Gyönyörűen esett a hó. Addig szeretem amíg nem áztatja el teljesen a ruhámat. MinJun a változatosság kedvéért elment a srácokkal próbára. Ő külön lakott a 2PMes srácoktól. De ez is azért lett mert a régi házamba betörtek és MinJun ugyebár nagyon félt. Így az ő tanácsára vettem egy másik házat és hozzám költözött. Nem akartam "elszakítani" a srácoktól de azért jó, hogy velem van. Szeretem őt. De térjünk vissza a jelenhez. MinJun elment próbálni én pedig elmosogattam az előző napi mosatlant. Kész lettem, lezuhanyoztam majd bebújtam az ágyba és elkezdtem tévét nézni. Este11 óra körül elaludtam. Úgy terveztem, hogy megvárom a páromat de nem. Elnyomott az álom. Egyszer csak valaki kikapcsolta a tévét és befeküdt mellém. Erre felkeltem.
-Aludj nyugodtan! -szólalt meg MinJun.
-Édesem.... Sajnálom megakartalak várni csak.... -mondtam de MinJun megcsókolt majd rám mászott.
-Semmi baj. Elnézem neked. A reggeli ki kalandunk után hát megértem, hogy el voltál fáradva. Ne aggódj én is el vagyok fáradva. -mosolygott.
-Hmm.... Jó is volt. -vigyorogtam majd megcsókoltam.
-Szeretlek kicsim! -beszélt bele a csókunkba.
-Cssss.... Hagy élvezzem ki ezt a csókot. -mondtam majd nyaka köré fontam a kezem. MinJun közelebb hajolt és elmélyítette a csókunkat. Aztán leszállt rólam. -Neeee....
-Várj egy picit. -mondta majd kikelt az ágyból és kiment az erkélyre. Megcsúszott és majdnem elesett. Én nevetni kezdtem.
-Jól vagy? -kérdeztem nevetve.
-Igen. -mondta. -Gyere már ki.
-Minek? -kérdeztem.
-Gyere egy kicsit. -mondta. Kikeltem az ágyból magam köré csavartam a takarót majd kimentem az erkélyre. MinJun magához ölelt majd megcsókolt.
-Miért hívtál ki? -kérdeztem.
-Esik a hó. -vigyorgott.
-Te meg itt kint vagy és mindjárt megfagysz. Gyere búj be a takaróhoz felmelegítelek. -mondtam majd átöleltem a bebugyoláltam őt is a takaróba.
-Milyen szép vagy havas hajjal. -mosolygott.
-Mi? Ennyire havas? -kérdeztem.
-Csak egy kicsit. De nagyon szép vagy. -vigyorgott.
-MinJun.... Neked mikor nem tetszek? Úgy őszintén. -vigyorogtam.
-Szinte mindig. Úgy szeretlek. Olyan szép vagy mindig minden ruhában. -mondta.
-Mi lenne ha bemennénk a szobába? -kérdeztem.
-Mehetünk. -mondta majd felkapott a kezeibe. Megcsókolt majd bevitt a szobába. Lefektetett az ágyra betakart bezárta az erkély ajtót majd bebújt mellém. Magához ölelt aztán elaludtunk. Reggel arra keltem, hogy Minjun leült az ágy mellé a földre.
-Miért ülsz a földön? -kérdeztem miközben felültem.
-Csak nézni akartalak ahogy alszol. -mosolygott.
-De édes vagy. -mondtam.
-Kösz. -mondta.
-Gyere csak! -mondtam mosolyogva miközben felhúztam az ágyra.
-Mire készülsz? -mászott rám.
-Én mire készülök? Te másztál rám. -mondtam.
-Szóval te ártatlan vagy. -mondta vigyorogva.
-Pontosan. -mondtam.
-Akkor most nem lesz semmi. Ártatlan vagy. Ez így nem izgalmas. -mondta. Kikelt az ágyból majd elkezdett öltözni. Felvette a cipőjét majd a kabátját és kiment a házból. Gyorsan felkaptam valami ruhát felvettem a csizmámat majd a kabátomat és Minjun után rohantam. Ő csak kint állt egy hó kupac mellett és az ég felé nézett. Odamentem hozzá majd átöleltem hátulról a derekát.
-Mi a baj van? -kérdeztem.
-Nincsen semmi csak azt akartam, hogy kigyere. Ami tudom, hogy nem lett volna mert utálod a havat. -mondta majd átölelt. Egyszer csak azt érzem, hogy dőlünk és a hókupacba érkezünk. Minjun rám mászott majd elkezdte a havat rám szórni. Nem tudtam menekülni. De egyszer csak megfordultunk. Elkezdtem vele szórakozni. Ő egyszer egy hó golyót akart az arcomba nyomi. Ez sikerült is neki.  Aztán gonosz tekintettel néztem rá. Lefogtam a kezét majd megcsókoltam.
-Ezt most nagyon megbánod. -mondtam.
-Állok elébe. -mondta majd lehúzta a kabátom cipzárját.
-Menjünk be a házba. -mondtam majd megcsókoltam. Minjunnal felálltunk majd besiettünk a házba. Levettük a kabátot majd a cipőnket is aztán egymásnak estünk. Minjun felemelt, felmentünk a szobába aztán letett az ágyra. Levettem a felsőjét eldobtam. Aztán ő is levette a felsőmet és eldobta. Gyorsan megszabadítottuk egymást a ruháktól. Minjun felmászott hozzám az ágyra majd  letepert. Felettem támaszkodott miközben a nyakamat csókolgatta.
-De hideg a tested. -vigyorgott.
-Lezuhanyozzunk előtte? -kérdeztem.
-Nem majd én felmelegítelek. -mondta majd végigcsókolta a testemet. Amikor visszatért az ajkaimhoz a kezembe nyomta az óvszert. Kibontottam majd felhúztam merevségére. Aztán Minjun belém tette férfiasságát. Erősen nyomni kezdett. 1 órás izgalmak között elélveztünk. Minjun kivette belőlem büszkeségét majd levette az óvszert. Kidobta, visszafeküdt mellém aztán szorosan magához ölelt.
-Na most már felmelegítettél. -mondtam vigyorogva.
-Igen. Én mindig felizgatlak vagy is felmelegítelek. Ezen elnevettem magam. Percekig nevettünk együtt. Aztán egymáshoz bújtunk és felidéztük az együtt töltött eddigi időket. Persze a fele csak szex volt....

2013. augusztus 15., csütörtök

Zelo

....Ovis korom óta utálok egy srácok. Az oviba elvette a babámat sőt még az elmúlt időben még le sem szart. Azt mondta, hogy hívni fog de 1 év telt el és nem is hívott még egy üzenetet sem dobott, hogy túl elfoglalt. Egyszer elmentem futni. Egy rövid nadrágot, egy sport melltartót és egy magas szárú cipőt vettem fel. Megfogtam a telóm és a fülest aztán elindultam. B.A.P Bad Man számnál jártam. Jó volt arra futni. Jó kis ritmusa van. Egy srác velem szemben pont futott. Én egy kicsit elbambultam és összementünk. Rám esett. A fejem nagyot koppant a járdán. Kinyitottam szemeim majd az illető arcára néztem. Choi JunHong volt az vagyis a B.A.P „Zelo”-ja. Én csak néztem szép szemeit.
-Jól vagy? –kérdezte, de még mindig nem szállt le rólam.
-Egy kicsit bevertem a fejemet, de jól vagyok. –mondtam.
-Gyönyörű szemeid vannak. Olyan ismerős a szépséged. –mondta. Hirtelen eszembe jutott minden. Ő volt az aki elvette az oviban a babámat és akit utálok.
-Szállj le rólam! –mondtam. –Azt hiszed el tudsz csábítani? Még is ilyen lusta voltál egy kurva üzenetet írni a telefonomra vagy felhívni? Mi volt ilyen rohadt fontos, hogy nem volt 3 perced írni nekem?


-Mi? Te Soa vagy? –kérdezte.
-Most én kérdezek! Te pedig válszolsz! –mondtam.
-Sajnálom. –mondta majd felsegített. Én ellöktem a kezét és felálltam magamtól.
-Leszarom! –mondtam majd tovább futottam. Egy idő után haza mentem és egyből zuhanyozni vettem az irányt. A szüleimmel megvacsiztam majd egy kicsit zenét hallgattam aztán bebújtam az ágyamba és elaludtam. Minden nap elmentem futni. Én nagy szerencsémre pedig mindig találkoztam Zeloval. Ő mindig messziről vigyorgott rám én csak bunkón elküldtem. Egyszer ugyanúgy haza mentem szüleimnek házassági év fordulójuk volt. Megünnepeltük majd anyáék elmentek egy étterembe. Én nem mentem velük. Legyenek csak kettesben. Elmosogattam majd felmentem a szobámba. Bekapcsoltam a kedvenc számaimat majd lefeküdtem az ágyamba. Egy idő után elmentem zuhanyozni. Miután kész lettem. Kinyúltam a zuhanykabinból megfogtam a törölközőmet magam köré csavartam majd kiléptem a zuhanyzóból. Valami zajt hallottam. Megijedtem.... Kimentem a fürdőből megfogtam egy ollót és lementem a lépcsőn. Nagyon megijedtem, hogy ki van a házban rajtam kívül. A kezem remegett. Alig bírtam normálisan tartani az ollót. A konyhába indultam. Amikor a nappalinál jártam valaki felkapcsolta a villanyt mögöttem.
-Te mit akarsz azzal az ollóval? –kérdezte egy ismerős hang. Megfordultam.


-Te mit keresel itt? –kérdeztem vissza.
-Nem volt bezárva az ajtó. Te pedig hiányoztál. –mondta majd közelebb lépett hozzám.
-Ne gyere közelebb! –mondtam majd elindultam a lépcső felé.
-Azt ne mondd, hogy neked nem hiányoztam. –mondta. –Milyen aranyos voltál amikor kihívtál még az oviban a mosdóba és megcsókoltál. Emlékszel?
-Az régen volt. Azóta sokat változtam. –mondtam majd bementem a szobámba.
-Bizony. Sokkal szebb lettél. Sőt most nem szép vagy hanem gyönyörű, szexi és örjítő vagy. –mondta majd odajött hozzám és simogatni kezdett.
-Takarodj! –mondtam.
-Cssss.... –mondta majd megcsókolt. Én ellöktem magamtól.
-Tűnj el! Hagyj békén! Felejts el! –kiabáltam.
-Azt ne mondd, hogy te nem álmondtál vagy gondolkodtál azon milyen is vagyok ruha nélkül. Vagy éppenséggel milyen vagyok amikor totál kielégítelek. –mondta majd egyre közelebb jött hozzám.


-Akkor az biztos rémálmom volt nekem. Undorító vagy. Szinte tálcán kínálod magad. Hánynom kell tőled! –mondtam. –És ha nem mész el akkor hívom a rendőrséget.
-Neeeem.... Te csak egy telefon számot fogsz hívni. Az pedig az enyém lesz amikor egy gyönyörűet szexelsz velem utána elmegyek és, hogy még kérsz abból a gyönyörből. –mondta majd lehúzta rólam a törölközőt. Én leguggoltam és próbáltam minél több részt takarni a kezemmel.
-Zelo! Te mi a fenét művelsz? Ez nem vicces. Add vissza a törölközőmet! –mondtam. –Ha nem adod ide most a törölközőt akkor nagyon megfogod bánni!
-Állok elébe! –mondta mosolyogva majd levette a pulcsiját és ledobta a földre. Szerencsére pont a közelembe volt. Egy pillanatra megfordult én gyorsan felvettem a földről a pulcsit majd magamra vettem. Nagy volt rám így mindent elég jól takart. Megfordult én pedig felálltam. Mikor megfordult merev büszkesége elég jól dudorodott a nadrágjában.
-Úgy utállak! –mondtam.

-Én pedig úgy szeretlek! –mondta. Szavai váratlanul értek. Végignéztem rajta majd elmosolyodtam és odamentem hozzá. –Mi lesz azzal, hogy „nagyon meg fogod bánni” szöveggel?
-Ez. –mondtam majd megcsókoltam. Igaza volt. Az elmúlt években egyre többet gondolkodtam, ábrándoztam sőt még álmodtam is arról, hogy szexelünk.
-Kívánlak! –súgta a fülembe.
-Akkor tegyél magadévá. –mondtam majd levettem róla a felsőjét. Zelo hamar megszabadult nadrágjától és boxerétől is. Levette rólam felsőjét. Lefektetett az ágyra majd csókolgatni kezdte testemet. Megfordultunk majd én csókoltam végig a testét. Hasaaljánál egyre több puszit halmoztam. Zelo egyre többet és egyre hangosabbat nyögött. Én ezen csak mosolyogtam. Lejjebb mentem majd számba vettem merevségét és szopogatni kezdtem. Aztán abbahagytam. Visszatértem Zelo ajkaihoz. Megfordultunk. Az éjjel szekrényből kivettem egy kis csomagot majd odanyújtottam neki. Zelo kibontotta majd felhúzta merevségére. Visszatért hozzám majd simogatni kezdte melleimet. Én átöleltem a nyakát majd csókolni kezdtem ajkait. Aztán Zelo belém hatolt. Lökései erősek voltak de totálisan kielégítőek. Egy ideig csak a lökésekre figyeltünk de utána már a tempóra is. 1 órás szeretkezés után mindkettőnket elért a gyönyör. Hangosan felnyögtünk majd Zelo kivette belőlem férfiasságát és mellém feküdt. Zelo csikolni kezdett én hangos nevetésbe törtem ki. Aztán anyáék zavartak meg minket. Észre sem vettem, hogy hazajöttek. Lehívtak minket a nappaliba megbeszélni a dolgokat. Zelo végül közölte, hogy ne aggódjanak anyáék mert szeret és már régóta várt erre a pillanatra, hogy elmondja érzelmeit....

Ilhoon

....Egy nap Ilhoon elhatározta, hogy csináljunk egy közös számot. Én természetesen beleegyeztem mert nagyon is kedvelem őt. Ilhoon felhívott a számmal kapcsolatban. Azt mondta, hogy ha nem zavar 1 óra múlva átjönne hozzám. Én csak beleegyeztem. Engem nem zavar mást sem mert egyedül lakom a nagy házamban. Megittam a szokásos reggeli kávémat majd felmentem és zuhanyozni készültem. De végül elkezdtem tévét nézni. Aztán úgy döntöttem tényleg elmegyek zuhanyozni. Amikor már levetkőztem csengettek. Felvettem a köntösömet majd kinyitottam az ajtót. Ilhoon volt az. A kelleténél korábban jött. De ennek ellenére is elmentem zuhanyozni. Aztán megírtuk a dalszöveget összeolvastuk, hogy rímelnek-e a sorok. Végül címet is adtunk neki. Ilhoon ötlete volt az „Oops!” így az lett. Nekem nem volt különösebben semmilyen ötletem. Aztán 1 hét alatt véglegesen kész lett a közös zenék. Az együtt töltött idő alatt még jobban megkedveltem Ilhoont. Nem tudom, hogy ő ezzel, hogy van de nekem szó szerint tetszik. Előfordulhat, hogy ő nem érez irántam semmit. Aztán eljöttek a fellépések. Szerencsénkre tökéletesen sikerült a koncert. Végül egyre több és több fellépésünk lett. Az egyik fellépésen Ilhoon végig húzta az ujját a combomon majd a fenekemen. Egy kicsit meglepődtem de nem nagyon mutattam ki. Amikor bementünk az öltözőbe nem volt senki. Az ajtót bezártam ne, hogy senkise zavarjon meg minket valaki.

-Ilhoon! Te még is mi a fenét műveltél a színpadon? –kérdeztem.
-Te miről beszélsz? –kérdezte.
-Miért húztad végig az ujjadat a combomon és a fenekemen? –kérdeztem ingerülten.
-Ja vagy úgy.... Jó volt mi? Nehéz volt ellelállni nekem? –kérdezte.
-Chh.... Mintha csak te lennél az egyetlen pasi a Földön. –mondtam.
-Csak azt ne mondd, hogy nem indultál be rám. –mondta.
-Ilhoon.... –mondtam.
-De én.... Á mindegy. –mondta.
-De te? –kérdeztem.
-Szeretlek. Már azóta amióta elkezdtünk együtt lógni vagyis 1 éve. –mondta.
-Ilhoon.... –mondtam majd odaléptem hozzá és átöleltem. Éreztem, hogy Ilhoon az ajkait a nyakamra nyomja.
-Kívánlak. –mondta.


-Én is. –mondtam majd megcsókoltam. Felemelt és elindult a kanapé felé. Finoman leültetett, még mindig nem tudtunk elszakadni egymástól. Hátra döntött, felraktam mindkét lábamat a derekára. Ilhoon beférkőzött a két lábam közé és teljes súlyával feküdt rám. Végig egymás szemébe néztünk. Az arcáról nem lehetett levakarni a mosolyt, ahogy az enyémről sem.
-Olyan gyönyörű vagy! –jelentette ki és mélyen belenézett a szemembe.
-Ilhoon, én annyira szeretlek! –a kijelentésem után megfogtam a pólójának alját és lehúztam róla. –Így vagy a legszexibb. –húztam mosolyra a számat és újra megcsókoltam. A csókok közepette felültem, megfogtam Ilhoon mellkasát és addig toltam ameddig fekvő helyzetbe nem került. Elkezdtem csókolgatni a kulcscsontját majd áttértem a mellkasára. Éreztem ahogy a szíve egyre gyorsabban ver. Amikor a hasához értem hátra hajtott fejjel nyögött fel. Hirtelen felült és levette rólam a pólót. A lehető összes ruha nélküli helyet megcsókolta amit talált rajtam. Újra lefektetett, majd a melleimet kezdte simogatni. Fejét pedig a vállamon pihentette. Gyorsan felemelte a fejét és a mellemtől kezdett el puszilgatni egyre lejjebb és lejjebb. Amikor elért a köldökömig kigombolta a nadrágomat és lehúzta a bokámig. Szétfeszítette a combomat majd fehérneműn keresztül kezdte el simogatni a nemi szervemet. Már húzta volna le rólam a csipkés csodát amikor váratlanul kopogni kezdtek.
-Ilhoon, állj! –suttogtam megrémülve.
-Nem érdekel ki az! –jelentette ki egyszerűen majd tovább folytatta.
-Ilhoon tudom, hogy bent vagy! 10 másodperced van, hogy kinyisd az ajtót! –szólalt meg egy hang és még jobban dörömbölt az ajtón. Ilhoon dühösen hagyta félbe azt ami mindkettőnket annyira lázba hozott. Adott egy csókot majd visszahúzta rám a fehérneműt és a nadrágot.


-Egy másodperc, csak megkeresem a kulcsot! –mondta Ilhoon. Felvettük mindketten a pólónkat és Ilhoon mondta, hogy maradjak ülve majd valamit a kezembe nyomott, hogy tegyem el a táskámba. –Meg is van a kulcs! –füllentette a türelmetlen férfinak. Igazából csak egy dedikált képért ment el. Kinyitotta az ajtót és az illető egyből benyitott.
-G.NA Ilhoon. Hát itt vagytok? –kérdezte Doojoon.
-Igen. Miért? –kérdeztem vissza.
-Csak mert már egy ideje keres téged meg Ilhoont az igazgató. Valamit mondani akar nektek. Biztosan az új számotokkal meg a fellépéssel kapcsolatban. Amúgy nagyon ügyesek voltatok. Grat! –mondta Doojoon.
-Köszi. –mondtam.
-Doojoon meg vannak már? –kérdezte az igazgató.
-Igen. –mondta.
-Akkor jöjjenek már! –mondta az  igazgató türelmetlenül.

-Jó jó jó! Rendben, megyünk! –mondtam majd elindultunk Ilhoonnal. Odaértünk majd az igazgató dumálni kezdett, hogy nagyon ügyesek vagyunk és még bla, bla, bla, bla.... Aztán elindultunk öltözni. Ilhoon hamarabb elment a srácokkal én pedig egyedül sétáltam haza. Útközben elővettem a táskámból azt a valamit amit Ilhoon a kezembe nyomott. 
Megnéztem és egy poszter volt. Természetesen Ilhoon volt rajta. Csodálatos volt az a kép. Felső nélkül és a csodálatosan kidolgozott teste pedig csak növelte a kép hatását. A sarokba ez volt írva:
~Jina már egy ideje nagyon szeretlek csak sose mertem elmondani neked. Remélem nemsoká olyan jó lesz a kapcsolatunk, hogy teljesen megbízunk egymásba és összejövünk. Szeretném ha a barátnőm lennél. Szeretlek és remélem te is viszont szeretsz! ~
-Igen viszont szeretlek! –mondtam alig halhatóan. Előkerestem a telefonomat majd megírtam neki SMSben, hogy „Ilhoon én is szeretlek nagyon nagyon nagyon nagyon szeretlek és alig várom, hogy befejezhessük azt amit elkezdtünk az öltözőben!” Holnap  úgy is látni fogom és újra megtudom majd csókolni. Ez egy remény amibe tudok kapaszkodni és úgy érzem, hogy boldog leszek Ilhoon barátnőjeként....

Baram

....Baram és én már 2 éve együtt vagyunk és a mai napon van az év fordulónk. Úgy terveztem, hogy egész nap vele leszek de reggel az igazgató hívására keltünk fel. Baraméknak be kell menniük próbálni. Szegény totál kómás volt mert tegnap este borozgattunk. Így Barammal későn feküdtünk le. Kikelt az ágyból és elment gyorsan lezuhanyozni. Én addig az ágyban feküdtem. Nem igaz, hogy az évfordulónkat nem tudjuk megünnepelni. Tuti megint majd este 10 óra körül tér haza a srácok társaságában és velük lesz. Az 1 éves évfordulónkat is így „ünnepeltük” meg. Aztán Baram kijött a fürdőből odajött hozzám, rám mászott majd csókolgatni kezdett. Végül lemászott rólam adott egy csókot és már nem is volt a szobában. Még egy ideig az ágyamban feküdtem majd kikeltem és elmentem ebédet főzni mert már dél volt. Miután kész lett elmentem zuhanyozni majd visszafeküdtem az ágyba. Baram nélkül nem volt semmihez sem kedvem. Úgy 5 óra fekvés után megcsörrent a telefonom. Az egyik barátnőm volt az és azt mondta, hogy amint látta Baram elköszön a többiektől és elindul valahova. Egy ideig követte a barátnőm és nyugodtan közölte velem, hogy haza indult. Én megköszöntem neki. Leültem az ágyra majd elkezdtem gondolkodni. Baram elindult haza. De a srácok nélkül. Lementem az emeletről majd gyertyákat kerestem. Felvittem a fürdőbe majd elhelyeztem valahova a helyiségben. Levittem a kimaradt gyertyákat. Leültem a kanapéra és elkezdtem gondolkodni, hogy is lehet még romantikusabbá tenni. Végül megláttam a csokor rózsát amit 1 hete kaptam Baramtól de még nem hervadtak el. Gyönyörű volt. Felvittem majd leszedtem a szirmokat és szétszórtam majd vizet engedtem a kádba. Kidobtam a csokrot majd felmentem a szobába. Amikor felmentem elzártam a vizet. Lementem az emeltről majd a konyhába vettem az irányt. Kivettem a hűtőből egy csomag epret, egy tubus tejszín habot és egy üveg pezsgőt. Elővettem még 2 poharat. Az epret kiraktam egy tálba. Visszamentem az emeletre majd a fürdőbe. A kád szélére tettem a pezsgőt és a 2 poharat, a tejszín habot meg az epret. Baram haza is jött.
-Kicsim.... Hol vagy? –kérdezte.

-A szobába. Ha éhes vagy egyél ha nem akkor menjél fürödj meg. –mondtam.
-Egy kicsit éhes vagyok de majd eszünk együtt. Megyek fürdök. –mondta. Én gyorsan levettem ruháimat majd felvettem a köntösömet. Csukva volt az ajtó és amikor kinyitottam pont akkor akart bejönni Baram.
-Mi az nem mész fürödni? –kérdeztem.
-De csak előtte köszönni akartam neked. –mondta mosolyogva.
-Jaj te. –mondtam majd megcsókoltam.
-Mi lenne ha együtt fürdenénk vagy nem is fürdenénk? –kérdezte.
-Menjünk fürödni. –mondtam. –Menj mindjárt megyek én is.
-Jó. –mosolygott majd elindult a fürdőbe. Nem soká én is bementem. Baram csak az ajtóban állt.
-Soa.... Ez mi? –kérdezte.
-Édesem ma vagyunk 2 éve együtt.... De, mint tavaly most is elfelejtetted. –mondtam.
-Sajnálom.... Csak a próbák..... –mondta.
-Baram ne.... Ne fogd a próbákra. –mondtam majd kimentem a fürdőből.
-Kicsim.... Várj sajnálom. Tudod annyira boldog vagyok, hogy 2 éve vagyunk együtt. Elfelejtettem igen és ezt nagyon nagyon de nagyon sajnálom. Gyönyörű amit csináltál. Nagyon tetszik. Sajnálom, hogy tavaly is elfelejtettem. Nem akartam. –mondta majd visszahúzott a fürdőbe.


-Semmi baj. Örülök, hogy tetszik.... –mondtam lehajtott fejjel.
-Ne szomorkodj már. –mondta majd megcsókolt. Amikor elváltak ajkaink a mellkasába temettem az arcomat. Lenyúltam majd levettem róla a felsőjét.
-Fürdünk akkor? –kérdeztem mosolyogva. Elmosolyodott majd kikötötte és levette a köntösömet.
-Hmm.... Látom te már a fürdéshez készültél. –mondta egy huncut mosollyal kísérve.
-Hát fogjuk rá. –mosolyogtam majd beszálltam a kádba. Kényelmesen helyet foglaltam majd 1-2 perc után Baram is csatlakozott. Ő is kényelmesen helyet foglalt velem szemben. Hirtelen megfogta a lábamat és magához húzott. Elkezdte csókolgatni a nyakamat.
-El kell mondanom neked valamit. –mondta.
-Mondd. –mondtam.
-Tegnap este szexelni akartam veled de nem tudtam mert borozgatás után elmentünk aludni. –mondta.
-Szóval most kívánsz? –kérdeztem.
-Pontosan. –mondta.
-Akkor? Mire vársz? –kérdeztem. –Tégy a magadévá ahogy akarsz.
-Ahogy akarlak? Jó. Akkor parancsolj. –mondta majd egy kicsit felhúzott és belém tette férfiasságát. Elkezdte leengedni a vizet. Lefektetett a kádban majd felém hajolt és a kád szélét megmarkolta és nyomni kezdett. Lökései gyengédek voltak mégis erősek. Körülöttünk a víz egyre kevesebb lett míg végül egyáltalán nem volt semmi víz. Ekkor Baram egy kicsit benyálazta 2 ujját, lenyúlt és simogatni kezdte a csiklómat. Egyik kezével a kád szélét markolta a másikkal pedig a csiklómat simogatta. Aztán újra megmarkolta a másik kezével is a kád szélét. Odahajolt hozzám majd megcsókolt. Egyre lejjebb csókolta majd a nyakamnál egy kicsit megállt. Végignyalt a nyakamon majd tovább ment a kulcscsontomra. Baram megfogott egy epret és a kulcscsontomnál lévő kis gödörbe tette. Majd felvette a fogaival és az ajkaimhoz hajolt. Leharaptam az eper felét majd megcsókoltam. A kezemmel átkaroltam a nyakát. Aztán nagy nehezen megfordultunk. Megfogtam a tejszín habos tubus és Baram köldökétől a kulcscsontjáig nyomtam egy csíkot. Végül lenyaltam.

-Ez jó? –kérdeztem.
-Totál beindít. –mondta mosolyogva majd kinyúlt és megfogott még egy epret majd a számba tette. Újra megfordultunk majd egy kicsit Baram kivette belőlem a férfiasságát. Elkérte tőlem a tejszín habot. A hasam aljához nyomott egy kicsit majd lenyalta. A combomhoz is nyomott egy kicsit és azt is lenyalta. Végül a melleim közé nyomott. Ezt lassan lenyalta majd visszatette belém a férfiasságát. Újra nyomni kezdett és nem sokára el is élveztünk. Nyögtem egy hangosat Baram pedig belém élvezett. Egy ideig még bennem hagyta férfiasságát majd kivette. Úgy Baram úgy az én arcomról nem lehetett letörölni a mosolyt. Örültem, hogy ilyen csodálatosra sikerült a 2. évfordulónk.
-Baram.... Ez gyönyörű volt. –mondtam mosolyogva majd megcsókoltam.
-Remélem nem haragszol, hogy elfelejtettem tavaly is meg most is. –mondta.

-Nem. Nem haragszom. Ezzel totál kibékítettél engem. –mondtam mosolyogva.
-Örülök neki. –mondta majd megcsókolt. –Lehet egy kérdésem?
-Persze. –mosolyogtam.
-Leszel a feleségem? –kérdezte. –Tudom még csak 2 éve vagyunk együtt de én nagyon szeretlek téged és remélem te is engem.
-Igen szeretlek. Úgy szeretlek, mint amikor megismertelek és összejöttünk. Ja és igen leszek a feleséged. –mondtam.

-Ah.... Szeretlek Soa. –mondta majd megcsókolt.
-Szeretlek édes. –mondtam.
-Epret Mrs. Lee YoungJun? –nevetett.
-Mrs Lee YoungJun? Hmm.... oké. Igen kérek epret Mr. Lee YoungJun. –nevettem. Baram a szájába vett egy epret majd odahajolt hozzám és leharaptam a felét és megcsókoltam. Nagyon szeretem Baramot már 2. éve. Nem azért mert híres. Azért szeretem amilyen. Örülök, hogy megkérte a kezemet. Így végre örökre együtt tudunk lenni és semmi és senki sem fog minket választani....

2013. július 25., csütörtök

Rap Monster

....Van egy gyerekkori haverom akibe az elmúlt idő során beleszerettem. Csak ő egy kicsit nagy képű lett és olyan sokat hisz magáról, hogy énekes lett. A BigHit-nél dolgozom menedzserként. Május elején megtudtam, hogy szárnyaim alá kell vennem 7 srácot. A két öcsémmel alig bírtam nem tudom, hogy fogok 7tel elbánni. De mindegy megoldom valahogy. Május 13-19ig a 7 srác és én elmentünk Daeguba. Egy csodálatos szállodában szálltunk meg. Ez egyfajta „ismerkedő” hét volt. Elpakoltam a ruháimat. Aztán elindultam a reptérre. Felvettem egy fekete hosszú nadrágot és egy mély kivágású felsőt. Rávettem egy hosszú, vékony, világos barna kabátot. Felvettem egy napszemüveget majd felvettem a bőröndjeimet aztán elindultam. A srácok már engem vártak. Aztán elindultunk Daeguba. 5 óra utazás után végre megérkeztünk a szállodába. Engem természetesen a rajongók egyből felismertek. Mivel elég híres menedzser vagyok a BigHit-nél. Odajöttek hozzám aláírást kérni. Nagyon aranyosak voltak. Bementünk aztán kipakoltunk. Levetkőztem felvettem egy kényelmesebb ruhát ami egy rövid nadrág, egy sport melltartó és egy póló volt. Elkezdtem valamit főzni. A srácok már tuti éhesek voltak. Kajálás közben bemutatkoztak . Kim Nam Joon azaz Rap Monster felismert és egész idő alatt bunkó volt velem. Elpakoltam aztán elmosogattam. Szóltam a srácoknak, hogy zuhanyozni fogok és ne nagyon zavarjanak. Miközben a szobám felé tartottam Rap Monster és egy csaj bementek az egyik szobába. Idegesen bementem a szobámba becsuktam az ajtót majd a fürdőbe vettem az irányt. Becsaptam az ajtót majd zuhanyozni kezdtem. Zuhanyzás után megtörölköztem, felvettem a selyem hálóingemet majd kimentem a konyhába. Felültem a pultra és néztem ki a fejemből. Egyszer csak Rap Monster jött a konyhába.
-Te minek ülsz a pulton? –kérdezte bunkón.
-Jé rajtad még mindig ruha van! Hogy lehet az? –kérdeztem miközben leszálltam a pultról.
-Haza küldtem a csajt. –mondta.
-Miért? Nem volt elég jó? –kérdeztem bunkón.
-Mi közöd van hozzá? –kérdezte szintén bunkón.
-A menedzseretek vagyok! Akár tetszik akár nem. –mondtam majd elindultam. Rap Monster a kezem után kapott majd visszahúzott.
-Nem kell attól még mindenről beszámolnom. –bunkózott még mindig.
-Miért vagy velem ilyen bunkó? –kérdeztem.
-Énekes leszek. El kell felejtenem a régi dolgokat. –mondta. Én egy lépéssel közelebb mentem hozzá.
-De én nem akarlak elfelejteni. –mondtam miközben megsimogattam az arcát.
-Te miről beszélsz? –tolt el magától.
-Szeretlek. De te elmentél gyakornoki időre én meg a munkámmal voltam elfoglalva. Így nem tudtam sose elmondani. –vallottam neki szerelmet.
-Oh Soa.... Sajnálom! Nem akartam.... –kezdte el de inkább megcsókolt.
-Csak annyit mondj, hogy szeretsz vagy nem. –mondtam.
-A gyakornoki idő alatt sokat jártál az eszembe és néha huhhhh.... –mondta majd elmosolyodott.
-Néha....? –kérdeztem miközben átkaroltam a nyakát.
-Hát ez egy kicsit ciki de.... amikor eszembe jutottál olyan kanos lettem, hogy alig tudtam aludni. Másnap meg persze fáradt voltam. –mondta mosolyogva.
-Ohhhh szegényke..... –mondtam majd végighúztam az ujjamat a testén. –Biztos most is nagyon kanos vagy.
-Add a kezed! –mondta. Odatartottam neki a kezemet majd megfogta és  bevezette a nadrágjába majd a bokszerébe aztán férfiasságához tette.
-Nincsen rajtam bugyi. Dugj meg! Most! –mondtam majd felültem az egyik pultra.
-Valami kisebb tárgyat keress amire felülsz vagy felfekszel. –mondta majd odajött hozzám és megcsókolt. Megfogta combomat és odahúzott magához. Én átkulcsoltam a derekát a lábammal. Felemelt majd elindult az étkező felé. Azt hittem a szobámhoz megy, de nem. Lefektetett az étkező asztalra. Felém halojt majd hevesen csókolni kezdett. Én felültem majd átkaroltam a nyakát beleharaptam vastag alsó ajkába. Az egyik kezemet végighúztam testén majd az övvel bajlódni kezdtem. Nagy nehezen kicsatoltam majd benyúltam férfiasságához és simogatni kezdtem. Ő szintén simogatni kezdett. Behatolt két combom közé és ujjai a csiklómon köröztek. Párszor halkan felnyögtünk. Aztán abbahagytuk egymás simogatását és csak csókolóztunk. Rap Monster hangosan belenyögött csókunkba. Aztán levegő után kapkodott.
-Nyugi. –nyugtattam.
-Cssss.... –csitított majd hevesen és szenvedélyesen megcsókolt.
-Ti mit csináltok? –lépett ki az egyik szobából Jimin. Én fülig vörösödtem majd leszálltam az asztalról és megfogtam Rap Monster kezét. Elindultunk Jimin felé.
-Jaj Jimin.... Most nincs időnk magyarázkodni. –mondtam majd gyorsan behúztam Rap Monstert a szobámba.
-De védekezzetek! –kiabálta utánunk Jimin.
-Védekezzünk? –kérdezte Rap Monster miközben becsukta az ajtót.
-Nem tudom. Te szeretnél? –kérdeztem mosolyogva.
-Szükségem van erre a szexi menedzser nénire. Szóval igen védekezünk. –mondta mosolyogva miközben visszajött hozzám és megcsókolt.
-Hmm.... Szexi? –kérdeztem majd átöleltem a nyakát.
-Szexi, gyönyörű, vadító, wáááá.... –mondta majd gyengéden megharapta a nyakamat aztán megpuszilta. Elindultunk az ágy felé. Útközben levettem a felsőjét. Amikor az ágyhoz értünk Rap Monster lefeküdt én lehúztam róla a nadrágját majd rámásztam. Végigcsókoltam a testét alulról felülre aztán felülről alulra. Amikor újra alulra értem elkezdtem lehúzni róla a bokszerét. Amikor már teljesen meztelenül feküdt alattam levette a hálóingemet. Megfordultunk majd oldalra nyúlt és egy kis csomagot bontott ki. Felhúzta merevségére majd combom közé férkőzött és belém hatolt. Tempója közepes volt de totál kielégítő. Gyönyörű barnás bőrét a kis éjjeli lámpa fénye megvilágította. Rap Monster egyre erősebben és erősebben nyomott míg a csúcsponthoz nem értünk. Mindketten egyszerre élveztünk és nyögtünk fel. Rap Monster kivette belőlem férfiasságát. Levette az óvszert majd kidobta a kukába. Visszafeküdt mellém majd átölelt és elaludtunk. Másnap reggel mindenki fent volt és reggeliztek. Odamentem Rap Monsterhez megcsókoltam majd az ölébe húzott.
-Itt mi történt? –kérdezte Suga.
-Sikerült védekezni? –vigyorgott Jimin.
-Igen Jimin. Képzeld el sikerült. –mosolyogtam.
-Srácok, mostantól a szemeiteket leveszitek a menedzser néniről. –mondta Rap Monster.
-Miért? –kérdezte Jin.
-Együtt vagyunk. –mosolyogtam majd felálltam Rap Monster öléből. Hamar eltelt az 1 hét. Visszautaztunk Szöulba. Én elmondtam, hogy elvállalom a srácokat és engedélyt kértem a kapcsolathoz Rap Monsterrel. Sikeresen elfogadták. A srácok elkezdtél az 1. albumukat csinálni. Sokat segítettem nekik a korábbi tapasztalataimból. Rap Monster és én pedig boldogok voltunk....