2013. augusztus 19., hétfő

MinJun

....Tél volt. Gyönyörűen esett a hó. Addig szeretem amíg nem áztatja el teljesen a ruhámat. MinJun a változatosság kedvéért elment a srácokkal próbára. Ő külön lakott a 2PMes srácoktól. De ez is azért lett mert a régi házamba betörtek és MinJun ugyebár nagyon félt. Így az ő tanácsára vettem egy másik házat és hozzám költözött. Nem akartam "elszakítani" a srácoktól de azért jó, hogy velem van. Szeretem őt. De térjünk vissza a jelenhez. MinJun elment próbálni én pedig elmosogattam az előző napi mosatlant. Kész lettem, lezuhanyoztam majd bebújtam az ágyba és elkezdtem tévét nézni. Este11 óra körül elaludtam. Úgy terveztem, hogy megvárom a páromat de nem. Elnyomott az álom. Egyszer csak valaki kikapcsolta a tévét és befeküdt mellém. Erre felkeltem.
-Aludj nyugodtan! -szólalt meg MinJun.
-Édesem.... Sajnálom megakartalak várni csak.... -mondtam de MinJun megcsókolt majd rám mászott.
-Semmi baj. Elnézem neked. A reggeli ki kalandunk után hát megértem, hogy el voltál fáradva. Ne aggódj én is el vagyok fáradva. -mosolygott.
-Hmm.... Jó is volt. -vigyorogtam majd megcsókoltam.
-Szeretlek kicsim! -beszélt bele a csókunkba.
-Cssss.... Hagy élvezzem ki ezt a csókot. -mondtam majd nyaka köré fontam a kezem. MinJun közelebb hajolt és elmélyítette a csókunkat. Aztán leszállt rólam. -Neeee....
-Várj egy picit. -mondta majd kikelt az ágyból és kiment az erkélyre. Megcsúszott és majdnem elesett. Én nevetni kezdtem.
-Jól vagy? -kérdeztem nevetve.
-Igen. -mondta. -Gyere már ki.
-Minek? -kérdeztem.
-Gyere egy kicsit. -mondta. Kikeltem az ágyból magam köré csavartam a takarót majd kimentem az erkélyre. MinJun magához ölelt majd megcsókolt.
-Miért hívtál ki? -kérdeztem.
-Esik a hó. -vigyorgott.
-Te meg itt kint vagy és mindjárt megfagysz. Gyere búj be a takaróhoz felmelegítelek. -mondtam majd átöleltem a bebugyoláltam őt is a takaróba.
-Milyen szép vagy havas hajjal. -mosolygott.
-Mi? Ennyire havas? -kérdeztem.
-Csak egy kicsit. De nagyon szép vagy. -vigyorgott.
-MinJun.... Neked mikor nem tetszek? Úgy őszintén. -vigyorogtam.
-Szinte mindig. Úgy szeretlek. Olyan szép vagy mindig minden ruhában. -mondta.
-Mi lenne ha bemennénk a szobába? -kérdeztem.
-Mehetünk. -mondta majd felkapott a kezeibe. Megcsókolt majd bevitt a szobába. Lefektetett az ágyra betakart bezárta az erkély ajtót majd bebújt mellém. Magához ölelt aztán elaludtunk. Reggel arra keltem, hogy Minjun leült az ágy mellé a földre.
-Miért ülsz a földön? -kérdeztem miközben felültem.
-Csak nézni akartalak ahogy alszol. -mosolygott.
-De édes vagy. -mondtam.
-Kösz. -mondta.
-Gyere csak! -mondtam mosolyogva miközben felhúztam az ágyra.
-Mire készülsz? -mászott rám.
-Én mire készülök? Te másztál rám. -mondtam.
-Szóval te ártatlan vagy. -mondta vigyorogva.
-Pontosan. -mondtam.
-Akkor most nem lesz semmi. Ártatlan vagy. Ez így nem izgalmas. -mondta. Kikelt az ágyból majd elkezdett öltözni. Felvette a cipőjét majd a kabátját és kiment a házból. Gyorsan felkaptam valami ruhát felvettem a csizmámat majd a kabátomat és Minjun után rohantam. Ő csak kint állt egy hó kupac mellett és az ég felé nézett. Odamentem hozzá majd átöleltem hátulról a derekát.
-Mi a baj van? -kérdeztem.
-Nincsen semmi csak azt akartam, hogy kigyere. Ami tudom, hogy nem lett volna mert utálod a havat. -mondta majd átölelt. Egyszer csak azt érzem, hogy dőlünk és a hókupacba érkezünk. Minjun rám mászott majd elkezdte a havat rám szórni. Nem tudtam menekülni. De egyszer csak megfordultunk. Elkezdtem vele szórakozni. Ő egyszer egy hó golyót akart az arcomba nyomi. Ez sikerült is neki.  Aztán gonosz tekintettel néztem rá. Lefogtam a kezét majd megcsókoltam.
-Ezt most nagyon megbánod. -mondtam.
-Állok elébe. -mondta majd lehúzta a kabátom cipzárját.
-Menjünk be a házba. -mondtam majd megcsókoltam. Minjunnal felálltunk majd besiettünk a házba. Levettük a kabátot majd a cipőnket is aztán egymásnak estünk. Minjun felemelt, felmentünk a szobába aztán letett az ágyra. Levettem a felsőjét eldobtam. Aztán ő is levette a felsőmet és eldobta. Gyorsan megszabadítottuk egymást a ruháktól. Minjun felmászott hozzám az ágyra majd  letepert. Felettem támaszkodott miközben a nyakamat csókolgatta.
-De hideg a tested. -vigyorgott.
-Lezuhanyozzunk előtte? -kérdeztem.
-Nem majd én felmelegítelek. -mondta majd végigcsókolta a testemet. Amikor visszatért az ajkaimhoz a kezembe nyomta az óvszert. Kibontottam majd felhúztam merevségére. Aztán Minjun belém tette férfiasságát. Erősen nyomni kezdett. 1 órás izgalmak között elélveztünk. Minjun kivette belőlem büszkeségét majd levette az óvszert. Kidobta, visszafeküdt mellém aztán szorosan magához ölelt.
-Na most már felmelegítettél. -mondtam vigyorogva.
-Igen. Én mindig felizgatlak vagy is felmelegítelek. Ezen elnevettem magam. Percekig nevettünk együtt. Aztán egymáshoz bújtunk és felidéztük az együtt töltött eddigi időket. Persze a fele csak szex volt....

2013. augusztus 15., csütörtök

Zelo

....Ovis korom óta utálok egy srácok. Az oviba elvette a babámat sőt még az elmúlt időben még le sem szart. Azt mondta, hogy hívni fog de 1 év telt el és nem is hívott még egy üzenetet sem dobott, hogy túl elfoglalt. Egyszer elmentem futni. Egy rövid nadrágot, egy sport melltartót és egy magas szárú cipőt vettem fel. Megfogtam a telóm és a fülest aztán elindultam. B.A.P Bad Man számnál jártam. Jó volt arra futni. Jó kis ritmusa van. Egy srác velem szemben pont futott. Én egy kicsit elbambultam és összementünk. Rám esett. A fejem nagyot koppant a járdán. Kinyitottam szemeim majd az illető arcára néztem. Choi JunHong volt az vagyis a B.A.P „Zelo”-ja. Én csak néztem szép szemeit.
-Jól vagy? –kérdezte, de még mindig nem szállt le rólam.
-Egy kicsit bevertem a fejemet, de jól vagyok. –mondtam.
-Gyönyörű szemeid vannak. Olyan ismerős a szépséged. –mondta. Hirtelen eszembe jutott minden. Ő volt az aki elvette az oviban a babámat és akit utálok.
-Szállj le rólam! –mondtam. –Azt hiszed el tudsz csábítani? Még is ilyen lusta voltál egy kurva üzenetet írni a telefonomra vagy felhívni? Mi volt ilyen rohadt fontos, hogy nem volt 3 perced írni nekem?


-Mi? Te Soa vagy? –kérdezte.
-Most én kérdezek! Te pedig válszolsz! –mondtam.
-Sajnálom. –mondta majd felsegített. Én ellöktem a kezét és felálltam magamtól.
-Leszarom! –mondtam majd tovább futottam. Egy idő után haza mentem és egyből zuhanyozni vettem az irányt. A szüleimmel megvacsiztam majd egy kicsit zenét hallgattam aztán bebújtam az ágyamba és elaludtam. Minden nap elmentem futni. Én nagy szerencsémre pedig mindig találkoztam Zeloval. Ő mindig messziről vigyorgott rám én csak bunkón elküldtem. Egyszer ugyanúgy haza mentem szüleimnek házassági év fordulójuk volt. Megünnepeltük majd anyáék elmentek egy étterembe. Én nem mentem velük. Legyenek csak kettesben. Elmosogattam majd felmentem a szobámba. Bekapcsoltam a kedvenc számaimat majd lefeküdtem az ágyamba. Egy idő után elmentem zuhanyozni. Miután kész lettem. Kinyúltam a zuhanykabinból megfogtam a törölközőmet magam köré csavartam majd kiléptem a zuhanyzóból. Valami zajt hallottam. Megijedtem.... Kimentem a fürdőből megfogtam egy ollót és lementem a lépcsőn. Nagyon megijedtem, hogy ki van a házban rajtam kívül. A kezem remegett. Alig bírtam normálisan tartani az ollót. A konyhába indultam. Amikor a nappalinál jártam valaki felkapcsolta a villanyt mögöttem.
-Te mit akarsz azzal az ollóval? –kérdezte egy ismerős hang. Megfordultam.


-Te mit keresel itt? –kérdeztem vissza.
-Nem volt bezárva az ajtó. Te pedig hiányoztál. –mondta majd közelebb lépett hozzám.
-Ne gyere közelebb! –mondtam majd elindultam a lépcső felé.
-Azt ne mondd, hogy neked nem hiányoztam. –mondta. –Milyen aranyos voltál amikor kihívtál még az oviban a mosdóba és megcsókoltál. Emlékszel?
-Az régen volt. Azóta sokat változtam. –mondtam majd bementem a szobámba.
-Bizony. Sokkal szebb lettél. Sőt most nem szép vagy hanem gyönyörű, szexi és örjítő vagy. –mondta majd odajött hozzám és simogatni kezdett.
-Takarodj! –mondtam.
-Cssss.... –mondta majd megcsókolt. Én ellöktem magamtól.
-Tűnj el! Hagyj békén! Felejts el! –kiabáltam.
-Azt ne mondd, hogy te nem álmondtál vagy gondolkodtál azon milyen is vagyok ruha nélkül. Vagy éppenséggel milyen vagyok amikor totál kielégítelek. –mondta majd egyre közelebb jött hozzám.


-Akkor az biztos rémálmom volt nekem. Undorító vagy. Szinte tálcán kínálod magad. Hánynom kell tőled! –mondtam. –És ha nem mész el akkor hívom a rendőrséget.
-Neeeem.... Te csak egy telefon számot fogsz hívni. Az pedig az enyém lesz amikor egy gyönyörűet szexelsz velem utána elmegyek és, hogy még kérsz abból a gyönyörből. –mondta majd lehúzta rólam a törölközőt. Én leguggoltam és próbáltam minél több részt takarni a kezemmel.
-Zelo! Te mi a fenét művelsz? Ez nem vicces. Add vissza a törölközőmet! –mondtam. –Ha nem adod ide most a törölközőt akkor nagyon megfogod bánni!
-Állok elébe! –mondta mosolyogva majd levette a pulcsiját és ledobta a földre. Szerencsére pont a közelembe volt. Egy pillanatra megfordult én gyorsan felvettem a földről a pulcsit majd magamra vettem. Nagy volt rám így mindent elég jól takart. Megfordult én pedig felálltam. Mikor megfordult merev büszkesége elég jól dudorodott a nadrágjában.
-Úgy utállak! –mondtam.

-Én pedig úgy szeretlek! –mondta. Szavai váratlanul értek. Végignéztem rajta majd elmosolyodtam és odamentem hozzá. –Mi lesz azzal, hogy „nagyon meg fogod bánni” szöveggel?
-Ez. –mondtam majd megcsókoltam. Igaza volt. Az elmúlt években egyre többet gondolkodtam, ábrándoztam sőt még álmodtam is arról, hogy szexelünk.
-Kívánlak! –súgta a fülembe.
-Akkor tegyél magadévá. –mondtam majd levettem róla a felsőjét. Zelo hamar megszabadult nadrágjától és boxerétől is. Levette rólam felsőjét. Lefektetett az ágyra majd csókolgatni kezdte testemet. Megfordultunk majd én csókoltam végig a testét. Hasaaljánál egyre több puszit halmoztam. Zelo egyre többet és egyre hangosabbat nyögött. Én ezen csak mosolyogtam. Lejjebb mentem majd számba vettem merevségét és szopogatni kezdtem. Aztán abbahagytam. Visszatértem Zelo ajkaihoz. Megfordultunk. Az éjjel szekrényből kivettem egy kis csomagot majd odanyújtottam neki. Zelo kibontotta majd felhúzta merevségére. Visszatért hozzám majd simogatni kezdte melleimet. Én átöleltem a nyakát majd csókolni kezdtem ajkait. Aztán Zelo belém hatolt. Lökései erősek voltak de totálisan kielégítőek. Egy ideig csak a lökésekre figyeltünk de utána már a tempóra is. 1 órás szeretkezés után mindkettőnket elért a gyönyör. Hangosan felnyögtünk majd Zelo kivette belőlem férfiasságát és mellém feküdt. Zelo csikolni kezdett én hangos nevetésbe törtem ki. Aztán anyáék zavartak meg minket. Észre sem vettem, hogy hazajöttek. Lehívtak minket a nappaliba megbeszélni a dolgokat. Zelo végül közölte, hogy ne aggódjanak anyáék mert szeret és már régóta várt erre a pillanatra, hogy elmondja érzelmeit....

Ilhoon

....Egy nap Ilhoon elhatározta, hogy csináljunk egy közös számot. Én természetesen beleegyeztem mert nagyon is kedvelem őt. Ilhoon felhívott a számmal kapcsolatban. Azt mondta, hogy ha nem zavar 1 óra múlva átjönne hozzám. Én csak beleegyeztem. Engem nem zavar mást sem mert egyedül lakom a nagy házamban. Megittam a szokásos reggeli kávémat majd felmentem és zuhanyozni készültem. De végül elkezdtem tévét nézni. Aztán úgy döntöttem tényleg elmegyek zuhanyozni. Amikor már levetkőztem csengettek. Felvettem a köntösömet majd kinyitottam az ajtót. Ilhoon volt az. A kelleténél korábban jött. De ennek ellenére is elmentem zuhanyozni. Aztán megírtuk a dalszöveget összeolvastuk, hogy rímelnek-e a sorok. Végül címet is adtunk neki. Ilhoon ötlete volt az „Oops!” így az lett. Nekem nem volt különösebben semmilyen ötletem. Aztán 1 hét alatt véglegesen kész lett a közös zenék. Az együtt töltött idő alatt még jobban megkedveltem Ilhoont. Nem tudom, hogy ő ezzel, hogy van de nekem szó szerint tetszik. Előfordulhat, hogy ő nem érez irántam semmit. Aztán eljöttek a fellépések. Szerencsénkre tökéletesen sikerült a koncert. Végül egyre több és több fellépésünk lett. Az egyik fellépésen Ilhoon végig húzta az ujját a combomon majd a fenekemen. Egy kicsit meglepődtem de nem nagyon mutattam ki. Amikor bementünk az öltözőbe nem volt senki. Az ajtót bezártam ne, hogy senkise zavarjon meg minket valaki.

-Ilhoon! Te még is mi a fenét műveltél a színpadon? –kérdeztem.
-Te miről beszélsz? –kérdezte.
-Miért húztad végig az ujjadat a combomon és a fenekemen? –kérdeztem ingerülten.
-Ja vagy úgy.... Jó volt mi? Nehéz volt ellelállni nekem? –kérdezte.
-Chh.... Mintha csak te lennél az egyetlen pasi a Földön. –mondtam.
-Csak azt ne mondd, hogy nem indultál be rám. –mondta.
-Ilhoon.... –mondtam.
-De én.... Á mindegy. –mondta.
-De te? –kérdeztem.
-Szeretlek. Már azóta amióta elkezdtünk együtt lógni vagyis 1 éve. –mondta.
-Ilhoon.... –mondtam majd odaléptem hozzá és átöleltem. Éreztem, hogy Ilhoon az ajkait a nyakamra nyomja.
-Kívánlak. –mondta.


-Én is. –mondtam majd megcsókoltam. Felemelt és elindult a kanapé felé. Finoman leültetett, még mindig nem tudtunk elszakadni egymástól. Hátra döntött, felraktam mindkét lábamat a derekára. Ilhoon beférkőzött a két lábam közé és teljes súlyával feküdt rám. Végig egymás szemébe néztünk. Az arcáról nem lehetett levakarni a mosolyt, ahogy az enyémről sem.
-Olyan gyönyörű vagy! –jelentette ki és mélyen belenézett a szemembe.
-Ilhoon, én annyira szeretlek! –a kijelentésem után megfogtam a pólójának alját és lehúztam róla. –Így vagy a legszexibb. –húztam mosolyra a számat és újra megcsókoltam. A csókok közepette felültem, megfogtam Ilhoon mellkasát és addig toltam ameddig fekvő helyzetbe nem került. Elkezdtem csókolgatni a kulcscsontját majd áttértem a mellkasára. Éreztem ahogy a szíve egyre gyorsabban ver. Amikor a hasához értem hátra hajtott fejjel nyögött fel. Hirtelen felült és levette rólam a pólót. A lehető összes ruha nélküli helyet megcsókolta amit talált rajtam. Újra lefektetett, majd a melleimet kezdte simogatni. Fejét pedig a vállamon pihentette. Gyorsan felemelte a fejét és a mellemtől kezdett el puszilgatni egyre lejjebb és lejjebb. Amikor elért a köldökömig kigombolta a nadrágomat és lehúzta a bokámig. Szétfeszítette a combomat majd fehérneműn keresztül kezdte el simogatni a nemi szervemet. Már húzta volna le rólam a csipkés csodát amikor váratlanul kopogni kezdtek.
-Ilhoon, állj! –suttogtam megrémülve.
-Nem érdekel ki az! –jelentette ki egyszerűen majd tovább folytatta.
-Ilhoon tudom, hogy bent vagy! 10 másodperced van, hogy kinyisd az ajtót! –szólalt meg egy hang és még jobban dörömbölt az ajtón. Ilhoon dühösen hagyta félbe azt ami mindkettőnket annyira lázba hozott. Adott egy csókot majd visszahúzta rám a fehérneműt és a nadrágot.


-Egy másodperc, csak megkeresem a kulcsot! –mondta Ilhoon. Felvettük mindketten a pólónkat és Ilhoon mondta, hogy maradjak ülve majd valamit a kezembe nyomott, hogy tegyem el a táskámba. –Meg is van a kulcs! –füllentette a türelmetlen férfinak. Igazából csak egy dedikált képért ment el. Kinyitotta az ajtót és az illető egyből benyitott.
-G.NA Ilhoon. Hát itt vagytok? –kérdezte Doojoon.
-Igen. Miért? –kérdeztem vissza.
-Csak mert már egy ideje keres téged meg Ilhoont az igazgató. Valamit mondani akar nektek. Biztosan az új számotokkal meg a fellépéssel kapcsolatban. Amúgy nagyon ügyesek voltatok. Grat! –mondta Doojoon.
-Köszi. –mondtam.
-Doojoon meg vannak már? –kérdezte az igazgató.
-Igen. –mondta.
-Akkor jöjjenek már! –mondta az  igazgató türelmetlenül.

-Jó jó jó! Rendben, megyünk! –mondtam majd elindultunk Ilhoonnal. Odaértünk majd az igazgató dumálni kezdett, hogy nagyon ügyesek vagyunk és még bla, bla, bla, bla.... Aztán elindultunk öltözni. Ilhoon hamarabb elment a srácokkal én pedig egyedül sétáltam haza. Útközben elővettem a táskámból azt a valamit amit Ilhoon a kezembe nyomott. 
Megnéztem és egy poszter volt. Természetesen Ilhoon volt rajta. Csodálatos volt az a kép. Felső nélkül és a csodálatosan kidolgozott teste pedig csak növelte a kép hatását. A sarokba ez volt írva:
~Jina már egy ideje nagyon szeretlek csak sose mertem elmondani neked. Remélem nemsoká olyan jó lesz a kapcsolatunk, hogy teljesen megbízunk egymásba és összejövünk. Szeretném ha a barátnőm lennél. Szeretlek és remélem te is viszont szeretsz! ~
-Igen viszont szeretlek! –mondtam alig halhatóan. Előkerestem a telefonomat majd megírtam neki SMSben, hogy „Ilhoon én is szeretlek nagyon nagyon nagyon nagyon szeretlek és alig várom, hogy befejezhessük azt amit elkezdtünk az öltözőben!” Holnap  úgy is látni fogom és újra megtudom majd csókolni. Ez egy remény amibe tudok kapaszkodni és úgy érzem, hogy boldog leszek Ilhoon barátnőjeként....

Baram

....Baram és én már 2 éve együtt vagyunk és a mai napon van az év fordulónk. Úgy terveztem, hogy egész nap vele leszek de reggel az igazgató hívására keltünk fel. Baraméknak be kell menniük próbálni. Szegény totál kómás volt mert tegnap este borozgattunk. Így Barammal későn feküdtünk le. Kikelt az ágyból és elment gyorsan lezuhanyozni. Én addig az ágyban feküdtem. Nem igaz, hogy az évfordulónkat nem tudjuk megünnepelni. Tuti megint majd este 10 óra körül tér haza a srácok társaságában és velük lesz. Az 1 éves évfordulónkat is így „ünnepeltük” meg. Aztán Baram kijött a fürdőből odajött hozzám, rám mászott majd csókolgatni kezdett. Végül lemászott rólam adott egy csókot és már nem is volt a szobában. Még egy ideig az ágyamban feküdtem majd kikeltem és elmentem ebédet főzni mert már dél volt. Miután kész lett elmentem zuhanyozni majd visszafeküdtem az ágyba. Baram nélkül nem volt semmihez sem kedvem. Úgy 5 óra fekvés után megcsörrent a telefonom. Az egyik barátnőm volt az és azt mondta, hogy amint látta Baram elköszön a többiektől és elindul valahova. Egy ideig követte a barátnőm és nyugodtan közölte velem, hogy haza indult. Én megköszöntem neki. Leültem az ágyra majd elkezdtem gondolkodni. Baram elindult haza. De a srácok nélkül. Lementem az emeletről majd gyertyákat kerestem. Felvittem a fürdőbe majd elhelyeztem valahova a helyiségben. Levittem a kimaradt gyertyákat. Leültem a kanapéra és elkezdtem gondolkodni, hogy is lehet még romantikusabbá tenni. Végül megláttam a csokor rózsát amit 1 hete kaptam Baramtól de még nem hervadtak el. Gyönyörű volt. Felvittem majd leszedtem a szirmokat és szétszórtam majd vizet engedtem a kádba. Kidobtam a csokrot majd felmentem a szobába. Amikor felmentem elzártam a vizet. Lementem az emeltről majd a konyhába vettem az irányt. Kivettem a hűtőből egy csomag epret, egy tubus tejszín habot és egy üveg pezsgőt. Elővettem még 2 poharat. Az epret kiraktam egy tálba. Visszamentem az emeletre majd a fürdőbe. A kád szélére tettem a pezsgőt és a 2 poharat, a tejszín habot meg az epret. Baram haza is jött.
-Kicsim.... Hol vagy? –kérdezte.

-A szobába. Ha éhes vagy egyél ha nem akkor menjél fürödj meg. –mondtam.
-Egy kicsit éhes vagyok de majd eszünk együtt. Megyek fürdök. –mondta. Én gyorsan levettem ruháimat majd felvettem a köntösömet. Csukva volt az ajtó és amikor kinyitottam pont akkor akart bejönni Baram.
-Mi az nem mész fürödni? –kérdeztem.
-De csak előtte köszönni akartam neked. –mondta mosolyogva.
-Jaj te. –mondtam majd megcsókoltam.
-Mi lenne ha együtt fürdenénk vagy nem is fürdenénk? –kérdezte.
-Menjünk fürödni. –mondtam. –Menj mindjárt megyek én is.
-Jó. –mosolygott majd elindult a fürdőbe. Nem soká én is bementem. Baram csak az ajtóban állt.
-Soa.... Ez mi? –kérdezte.
-Édesem ma vagyunk 2 éve együtt.... De, mint tavaly most is elfelejtetted. –mondtam.
-Sajnálom.... Csak a próbák..... –mondta.
-Baram ne.... Ne fogd a próbákra. –mondtam majd kimentem a fürdőből.
-Kicsim.... Várj sajnálom. Tudod annyira boldog vagyok, hogy 2 éve vagyunk együtt. Elfelejtettem igen és ezt nagyon nagyon de nagyon sajnálom. Gyönyörű amit csináltál. Nagyon tetszik. Sajnálom, hogy tavaly is elfelejtettem. Nem akartam. –mondta majd visszahúzott a fürdőbe.


-Semmi baj. Örülök, hogy tetszik.... –mondtam lehajtott fejjel.
-Ne szomorkodj már. –mondta majd megcsókolt. Amikor elváltak ajkaink a mellkasába temettem az arcomat. Lenyúltam majd levettem róla a felsőjét.
-Fürdünk akkor? –kérdeztem mosolyogva. Elmosolyodott majd kikötötte és levette a köntösömet.
-Hmm.... Látom te már a fürdéshez készültél. –mondta egy huncut mosollyal kísérve.
-Hát fogjuk rá. –mosolyogtam majd beszálltam a kádba. Kényelmesen helyet foglaltam majd 1-2 perc után Baram is csatlakozott. Ő is kényelmesen helyet foglalt velem szemben. Hirtelen megfogta a lábamat és magához húzott. Elkezdte csókolgatni a nyakamat.
-El kell mondanom neked valamit. –mondta.
-Mondd. –mondtam.
-Tegnap este szexelni akartam veled de nem tudtam mert borozgatás után elmentünk aludni. –mondta.
-Szóval most kívánsz? –kérdeztem.
-Pontosan. –mondta.
-Akkor? Mire vársz? –kérdeztem. –Tégy a magadévá ahogy akarsz.
-Ahogy akarlak? Jó. Akkor parancsolj. –mondta majd egy kicsit felhúzott és belém tette férfiasságát. Elkezdte leengedni a vizet. Lefektetett a kádban majd felém hajolt és a kád szélét megmarkolta és nyomni kezdett. Lökései gyengédek voltak mégis erősek. Körülöttünk a víz egyre kevesebb lett míg végül egyáltalán nem volt semmi víz. Ekkor Baram egy kicsit benyálazta 2 ujját, lenyúlt és simogatni kezdte a csiklómat. Egyik kezével a kád szélét markolta a másikkal pedig a csiklómat simogatta. Aztán újra megmarkolta a másik kezével is a kád szélét. Odahajolt hozzám majd megcsókolt. Egyre lejjebb csókolta majd a nyakamnál egy kicsit megállt. Végignyalt a nyakamon majd tovább ment a kulcscsontomra. Baram megfogott egy epret és a kulcscsontomnál lévő kis gödörbe tette. Majd felvette a fogaival és az ajkaimhoz hajolt. Leharaptam az eper felét majd megcsókoltam. A kezemmel átkaroltam a nyakát. Aztán nagy nehezen megfordultunk. Megfogtam a tejszín habos tubus és Baram köldökétől a kulcscsontjáig nyomtam egy csíkot. Végül lenyaltam.

-Ez jó? –kérdeztem.
-Totál beindít. –mondta mosolyogva majd kinyúlt és megfogott még egy epret majd a számba tette. Újra megfordultunk majd egy kicsit Baram kivette belőlem a férfiasságát. Elkérte tőlem a tejszín habot. A hasam aljához nyomott egy kicsit majd lenyalta. A combomhoz is nyomott egy kicsit és azt is lenyalta. Végül a melleim közé nyomott. Ezt lassan lenyalta majd visszatette belém a férfiasságát. Újra nyomni kezdett és nem sokára el is élveztünk. Nyögtem egy hangosat Baram pedig belém élvezett. Egy ideig még bennem hagyta férfiasságát majd kivette. Úgy Baram úgy az én arcomról nem lehetett letörölni a mosolyt. Örültem, hogy ilyen csodálatosra sikerült a 2. évfordulónk.
-Baram.... Ez gyönyörű volt. –mondtam mosolyogva majd megcsókoltam.
-Remélem nem haragszol, hogy elfelejtettem tavaly is meg most is. –mondta.

-Nem. Nem haragszom. Ezzel totál kibékítettél engem. –mondtam mosolyogva.
-Örülök neki. –mondta majd megcsókolt. –Lehet egy kérdésem?
-Persze. –mosolyogtam.
-Leszel a feleségem? –kérdezte. –Tudom még csak 2 éve vagyunk együtt de én nagyon szeretlek téged és remélem te is engem.
-Igen szeretlek. Úgy szeretlek, mint amikor megismertelek és összejöttünk. Ja és igen leszek a feleséged. –mondtam.

-Ah.... Szeretlek Soa. –mondta majd megcsókolt.
-Szeretlek édes. –mondtam.
-Epret Mrs. Lee YoungJun? –nevetett.
-Mrs Lee YoungJun? Hmm.... oké. Igen kérek epret Mr. Lee YoungJun. –nevettem. Baram a szájába vett egy epret majd odahajolt hozzám és leharaptam a felét és megcsókoltam. Nagyon szeretem Baramot már 2. éve. Nem azért mert híres. Azért szeretem amilyen. Örülök, hogy megkérte a kezemet. Így végre örökre együtt tudunk lenni és semmi és senki sem fog minket választani....